Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Fenerbahçe için yorgan döşek

Sarı lacivertli taraftarlar satışa çıkan Sivasspor maçı biletlerini alabilmek için kuyrukta sabahladı.

Gökhan CEYLAN / DHA
SON GÜNCELLEME

SÜPER Lig şampiyonluğunu büyük ölçüde belirleyecek olan ve tüm Türkiye’nin sonucunu merakla beklediği Sivasspor-Fenerbahçe maçı için sarı lacivertli taraftarlara ayrılan biletler iki saat içinde tükendi.

Sivas’taki Fenerbahçeliler sezonun son maçının biletine sahip olabilmek için geceden kuyruklara girerek sabahladı. Yorgan getirip, bilet kuyruğunda yatanlar ve tavla oynayanlar sabah gişelerin 09.30’da açılmasının ardından iki saat içinde toplam 1360 adet kale arkası biletini adeta kapıştı.

Fenerbahçe için yorgan döşek

Biletler tükendi

Biletler için Sivasspor taraftarı olma şartı aranmazken, dün akşam saatlerinde de maraton ve VIP tribün biletleri bitti. Sivas 2. Başkanı Erdal Sarılar, F.Bahçe için ayrılan tribünlerin biletlerinin tamamını sarı lacivertli kulübün istediğini belirterek, ”Ancak biz buradan bilet satın almak isteyenleri de düşünerek bir miktarını satışa sunduk” dedi.

6 bin 300 bilet Saracoğlu’nda bugün satılacak

F.BAHÇE,Sivasspor’dan kendileri için ayrılan maç biletlerinin tamamını istedi. Ancak, kırmızı beyazlılar 6300 bileti sarı lacivertlilere gönderdi. Bu biletler bugün saat 10.00’dan itibaren Şükrü Saraçoğlu Stadı’ndaki gişelerde satışa sunulacak. 50, 200 ve 400 TL’den satılacak biletlerin kısa sürede tükenmesi bekleniyor.


Bunları da Beğenebilirsiniz