« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Fenerbahçe- G.S derbisinin biletleri satışa sunuldu

Fenerbahçe'nin, Turkcell Süper Ligi'nin 31. haftasında Galatasaray ile yapacağı derbi maçın biletleri, bugün satışa sunuldu.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Fenerbahçe Kulübü'nün resmi internet sitesinde yer alan duyuruya göre, maçları 21-23 Nisan tarihleri arasında oynanacak 31. haftadaki Fenerbahçe-Galatasaray karşılaşması için bilet satışları, FB Şükrü Saracoğlu Stadı'ndaki Fenerium ile Suadiye, Olivium, Town Center Bakırköy ve Profilo Fenerium mağazalarında yapılacak. Saat 12.00-19.00 arasında satışları gerçekleştirilecek biletleri, Fenerbahçe kongre üyeleri ve taraftar kart sahipleri alabilecek.
Duyuruda, biletlerin üzerine sahiplerinin adı yazılacağı, bu nedenle bilet almak isteyen taraftarların, satış noktalarına kimlikleriyle birlikte gitmeleri gerektiği bildirildi.

Fenerbahçe-Galatasaray maçının bilet fiyatları şöyle:
Telsim-Migros tribünleri.....: 44 YTL
Fenerium Alt Sarı ve Lacivert: 75 YTL
Fenerium Alt A-G Blok........: 125 YTL
Fenerium Alt B-F Blok........: 175 YTL
Fenerium Alt C-E Blok........: 225 YTL
Fenerium Alt D Blok..........: 275 YTL
Fenerium Üst Tüm Bloklar.....: 70 YTL
Maraton Alt Çocuk Bileti.....: 100 YTL

EKŞİOĞLU: “KARABORSANIN ÖNÜNE GEÇTİK”

Fenerbahçe Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi İlhan Ekşioğlu, uygulamaya başladıkları erken bilet satışı sistemiyle özellikle karaborsanın önüne geçildiğini söyledi.

İlhan Ekşioğlu, Fenerbahçe Kulübü'nün resmi internet sitesinde yaptığı açıklamada, Turkcell Süper Ligi'nde Galatasaray ve Beşiktaş ile kendi evlerinde yapacakları karşılaşmaların biletlerinin satışa sunulduğunu ve böylece biletlerin karaborsada satışını önlediklerini ifade ederek, şunları kaydetti:

“Erken bilet satışı, yönetim kurulu olarak uzun süredir istediğimiz uygulamalardan biriydi. Bugün bunu da başardık. Önümüzdeki 7-8 maçın biletini taraftarlarımız 2-3 ay önceden gelip alabilecek. Bu biletlere stadımızda oynayacağımız ve şölen havasında geçeceğini düşündüğümüz Galatasaray ve Beşiktaş maçlarının biletlerini de dahil ettik. Gerçekten bu girişimden hepimiz heyecan duyuyoruz. Çünkü taraftarımız istediği maçın biletini istediği zaman alabilecek. Geçtiğimiz dönemlerde biletlerin çıktığı gün tükenmesi ve maç günü fahiş fiyatlarla taraftarımızın zarar görmesini bu uygulama ile önlemiş olduk.”

Ekşioğlu, Fenerbahçe Taraftar Kart'ı sahiplerinin özellikle kombine ve bilet alımındaki avantajlarının önümüzdeki dönem katlanarak devam edeceğini de dile getirerek, “Kulübünü seven, taraftar kartı alarak ona gelir sağlar. Bu uygulama ile taraftar ve kulüp bütünleşiyor. Bu kartın avantajı hiç bitmeyecek ve sürekli artacak” diye konuştu.

Bunları da Beğenebilirsiniz