« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Fenerbahçe futbol şubesi istemiyor

Fenerbahçe, resmi web sitesinden yaptığı açıklamada Neşet Yalçın'ın futbol şube sorumlusu görevine getirilmediğini açıkladı.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Fenerbahce.org'da yer alan açıklama şöyle:

Bugün tarihli bazı gazetelerde asbaşkanımız Sayın Neşet Yalçın'ın geçtiğimiz gün yapılan yönetim kurulu toplantısında alınan kararla futbol şube sorumlusu olarak görevlendirildiği iddia edilmektedir. Bu haber doğru değildir.

Sayın Neşet Yalçın kulübümüzde dış ilişkilerden sorumlu asbaşkandır ve bu görevini sürdürmektedir. Daha önceki yıllarda denenen ve takımımıza yeterli katkı sağlamadığı görülen futbol şubesi sorumluluğu gibi bir görevlendirme bu nedenle kulübümüzde bulunmamaktadır. Bundan önceki açıklamamızda da ifade ettiğimiz, yönetim kurulumuzun dayanışma ve birlik beraberlik ile hareket etmeye devam edeceğine dikkat çektiğimiz üzere, futbol takımımız ile Sayın Ali Koç, Sayın Neşet Yalçın, Sayın Şekip Mosturoğlu, Sayın Ali Yıldırım ve Sayın Mahmut Uslu daha yoğun bir biçimde ilgilenecek ve daha fazla mesai harcayacaklardır. Yönetim kurulumuz bu yönde bir karar almıştır.


Bunları da Beğenebilirsiniz