« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Fenerbahçe Devler Ligi'nde çok iyi oynuyor

Almanya 2. Futbol Ligi'nde mücadele eden 1. FC Köln'ün teknik direktörlüğünü yapan Christoph Daum, Fenerbahçe'nin Şampiyonlar Ligi'nde tur atlama şansını iyi gördüğünü söyledi.

A.A.
SON GÜNCELLEME

Daum, Köln kentinde devam eden ANUGA Gıda Fuarı'nda Bursaspor eski Başkanı Levent Kızıl'a ait Uludağ meşrubat standını ziyareti sırasında gazetecilere yaptığı açıklamada, “Fenerbahçe'nin Şampiyonlar Ligi'nde tur atlama şansını iyi görüyorum” dedi.

Ligde henüz istenen başarıyı yakalayamayan Fenerbahçe'nin, Şampiyonlar Ligi'nde çok iyi futbol oynadığını, hatta maçlarda farklı galibiyetleri kaçırdığını ifade eden Daum, “Fenerbahçe, Şampiyonlar Ligi'nde iyi bir çizgi yakaladı. Umarım bu böyle devam eder. Bana göre gruptan çıkarak bir üst tura yükselme şansları çok fazla” şeklinde konuştu.

1. FC Köln'de oynayan milli futbolcu Alpay Özalan da milli takımın son 2 maçta galip gelememesine rağmen Yunanistan'ı yenecek güçte olduğunu ve grubundan başarıyla çıkarak finallere katılacağına inandığını söyledi.

Takımın diğer oyuncuları Ümit Özat ve kaleci Mondragon ise futboldan konuşmak istemediklerini belirttiler.

Uludağ gazozları sahibi Kızıl ise Daum ile Türkiye'den yıllara dayalı bir arkadaşlıkları olduğunu belirterek, “ANUGA'da stand açınca Daum'u aradım. Kendisi ziyaretimize gelmek istedi. Alpay, Ümit ve Mondragon'u da alarak bizi ziyarete geldiği için sevinçliyiz” dedi.
Uludağ standı Daum'un ziyareti sırasında fuar ziyaretçilerinin yoğun ilgisine sahne oldu.


Bunları da Beğenebilirsiniz