« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Fenerbahçe’de transfer atağı

Tuncay’la sözleşme yenileyen sarı lacivertli yönetim, Beşiktaş maçından sonra Ümit, Ali Güneş ve Volkan ile masaya oturacak. Gökdeniz, Serkan ve İbrahim Toraman için de teklif götürecek.

Sadi Kemal YAŞAR
SON GÜNCELLEME
F.Bahçe yönetimi boş durmuyor. Bir taraftan şampiyonluk kovalayan sarı lacivertliler, diğer taraftan da iç ve dış transfer için düğmeye bastı. İlk etapta kamuoyunu uzun süredir meşgul eden Tuncay Şanlı’nın imza törenini gerçekleştiren başkan Aziz Yıldırım ve arkadaşları, kaptan Ümit, kaleci Volkan ve Ali Güneş ile Beşiktaş maçından sonra masaya oturuyor.

Daum’un raporu

Yerli ve yabancı transferinde teknik direktör Christoph Daum’un vereceği rapora göre hareket eden yönetim, sezonun gözde isimleri Gökdeniz Karadeniz, Serkan Balcı, Deniz Barış ve İbrahim Toraman için kulüplerine resmi teklif götürmeye hazırlanıyor. Ayrıca Gaziantepspor’da kiralık oynayan Yusuf Şimşek’in de geri dönüşüne Daum karar verecek.

Ortega konusu

Yurt dışında bilinen isimlerden Alex için önemli bir yol kateden yönetim, Ortega davasını da çözmek için çaba harcıyor. Başkan Aziz Yıldırım bizzat ilgilendiği konu için Arjantinli yıldızın avukatlarıyla temas halinde. Ariel Ortega için gelen teklifleri değerlendiren Yıldırım, bu futbolcuyu takas olarak da kullanmayı düşünüyor.

Şampiyonluk primi 2 milyon dolar

FENERBAHÇE yönetimi şampiyonluk halinde futbolculara 2 milyon dolar prim ödeyecek. Sezon başında bir çok futbolcu ile özel sözleşme yapan ve şampiyonluk halinde ekstra prim vaadeden sarı lacivertliler, takım mutlu sona ulaştığı takdirde kesenin ağzını açacak.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler