« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Fenerbahçe’de futbolcu gruplaşması yok, olamaz da

Gökhan Gönül, “Biz takımın başarısı için elimizden geleni yapıyoruz. Doğru ve düzgün insanlarız. Taraftarımız bize destek versin başarı için yeter” diye konuştu.

Süleyman ARAT
SON GÜNCELLEME

FENERBAHÇE’nin tecrübeli futbolcuları Gökhan Gönül ve Bruno Alves, Şükrü Saracoğlu Stadı Fenerium Mağazası’ndaki etkinlikte taraftarlarla buluştu. Yeni sezon formalarını imzalayan ikili, büyük ilgi gördü. Gökhan Gönül, Galatasaray’ı yenerek Süper Kupa’yı almalarının mutluluğunu yaşadıklarını ifade ederek, “Sezona mutlu başlayacağız” dedi. Sarı lacivertli takımın 4. yıldız için sezona diri bir biçimde ve birlik olarak başlaması gerektiğini de vurgulayan Gökhan, sözlerini şöyle tamamladı:

“ARKADAN İŞ ÇEVİRMEDİK”

“Son dönemde araya sıkıntılı insanlar girip yönetim, taraftar ve futbolcular arasında sıkıntı varmış gibi göstermek istiyorlar. Biz Fenerbahçe’nin başarısı için elimizden geleni yapıyoruz. Biz futbolcular arasında gruplaşma yok, olamaz da. Biz her zaman doğru-dürüst olduk, kimsenin arkasından iş çevirmedik.”

Yerime kim oynarsa en iyisini yapar

F.BAHÇE’nin Portekizli yıldızı Alves ülkesinde yayın yapan bir radyo kanalına Felipe Melo için, “Bildiği bütün dillerde küfür ediyor” dedi. Karabükspor maçında oynamayacak Alves, “Yerime görev alan en iyisini yapacak” diye konuştu.


Bunları da Beğenebilirsiniz