« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Fenerbahçe bombaladı! İlhan Cavcav aleyhine zehir zemberek açıklama

Fenerbahçe Kulübü, başkan Aziz Yıldırım ve genel sekreter Mahmut Uslu'ya yönelik beyanları nedeniyle Gençlerbirliği Başkanı İlhan Cavcav'a çok sert tepki gösterdi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Fenerbahçe Spor Kulübü, başkan Aziz Yıldırım'ın Yüksek Divan Kurulu'nda "Yayın havuzundan daha fazla para almalıyız, yoksa çıkarız" şeklinde yaptığı açıklamalarından ardından Gençlerbirliği Başkanı İlhan Cavcav'ın kullandığı ifadelere ilişkin bir duyuru yayınladı.

Aziz Yıldırım'a "Beyefendi elini ayağını çeksin, gitsin evinde otursun. Efendi gibi maçını izleyecekse izlesin", Mahmut Uslu'ya ise "Bana göre topu görse bomba zanneden bir insan" diyecen Cavcav'a sert cevap geldi.
İşte Fenerbahçe'nin o açıklaması!

"AHLAK VE TERBİYE KURALLARINI AŞMAYIN!"
"Başkanımız Sayın Aziz Yıldırım’ın, Fenerbahçe Yüksek Divan Kurulu’nda yaptığı açıklama sonrasında bazı kulüp başkanlarının Başkanımız ve Genel Sekreterimiz hakkındaki karşı beyan ve açıklamaları tarafımızdan dikkatle takip edilmektedir.

Fenerbahçe bombaladı İlhan Cavcav aleyhine zehir zemberek açıklama 'AZİZ YILDIRIM GİTSİN EVİNDE OTURSUN'

Öncelikli tavsiyemiz, bu karşı beyan ve görüşlerin ifade edilmesi sırasında genel ahlak ve terbiye kuralları nezdinde haddin aşılmamasına yöneliktir.

"ADLİ TIP RAPORU OLMADAN..."
Gerek bu kişilerin yaşı, fiziksel ve ruhsal sağlık durumları, gerekse futbol camiasında geçirilen yılların tarafımızda oluşan hatırı ve sabrı sınırsız değildir. Adli tıp raporu olmadan şahsi malvarlığı üzerinde dahi tasarrufta bulunamayacak durumda olanların Türk Futbolu’nun üzerinde hala söz sahibi olabildiklerini düşünmeleri, içinde bulundukları fiziksel durumun bir sonucu olsa da, Fenerbahçe Spor Kulübü olarak tüm spor camiasını, Fenerbahçe ve Fenerbahçe’nin değerleri hakkında yapılan ve yapılacak açıklamalarda çok daha dikkatli ve özenli olmaya davet ettiğimizi kamuoyuna duyururuz."


Bunları da Beğenebilirsiniz