« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Fenerbahçe beni isterse alır

Fenerbahçe Yönetimini'nin uzun süredir almak için yoğun çaba harcadığı Milos Krasic sarı-lacivertlilere yeşil ışık yaktı.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Fanatik'e konuşan Sırp oyuncu, Avrupa'nın dev kulüplerinin yanı sıra Fenerbahçe'nin de kendisini istediğini söyledi ve bombayı patlattı: "Fenerbahçe beni gerçekten istiyorsa alır".

İşte Krasic'in konuşmaları:

‘Evet menacerim görüşüyor’

“Fenerbahçe’nin benimle ilgilendiğini biliyorum. Menacerimle görüşüyorlar. Liverpool, Milan gibi Avrupa’nın önde gelen kulüpleri de beni istiyorlar. Ancak bu transferde kimin öncelikli olduğu, o kulübün bana karşı takındığı ciddiyetin derecesiyle alakâlı olacak. Fenerbahçe beni gerçekten istiyorsa alır...”

‘İstanbul’u unutmadım’

“Türk Futbolu’nun son dönemde büyük aşama kaydettiğini biliyorum. Artık dünya yıldızları Türk takımlarının formalarını giyiyor, bu konuda bir tereddütüm yok. İstanbul’da yaşamak ve Fenerbahçe’nin stadında, Türk seyircisi önünde oynamak büyük keyif verir. Beşiktaş ile yaptığımız Şampiyonlar Ligi maçındaki atmosferi unutmadım. Zaten Fenerbahçe Stadı’ndaki ambianstan da hep bahsediliyor.”

‘Dünya Kupası sonrası...’

“Şu anda önceliğim Dünya Kupası ve Sırbistan’ın başarısı. Ancak buraya kadar geldiğiniz için size, aslında çok gizli olan bu transfer görüşmesini doğruluyorum. Evet, Fenerbahçe beni gerçekten istiyor. Herkesin istediği bir futbolcu olmak bana gurur veriyor. Geleceğim konusundaki kesin   kararımı Dünya Kupası’nın ardından açıklayacağım. Futbolda imkânsız yoktur. Fenerbahçe! Neden olmasın?”


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler