« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Fenerbahçe Ali Doğan'ı destekliyor

Fenerbahçe Kulübü Basketbol Şube Sorumlusu Semih Özsoy, Türkiye Basketbol Federasyonu'nun (TBF) yarın yapılacak başkanlık seçiminde adaylardan Ali Doğan'ı desteklediklerini açıkladı.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Özsoy, yaptığı açıklamada Turgay Demirel'in Türk basketboluna önemli hizmetlerde bulunduğunu belirterek, “Kongre günü geldi çattı. Turgay Demirel büyük hizmetler yaptı, kendisine teşekkür ediyoruz. Bizim adayımız Ali Doğan'dır. Fenerbahçe Kulübü olarak yarınki seçimde Ali Doğan'ı destekliyoruz” dedi.

-“Cesur yüreğe yakışan bir jübile oldu”-

Mirsad Türkcan'ın jübilesine de değinen Fenerbahçeli yönetici, “Cesur Yürek” ifadesini kullandığı oyuncuya yakışan bir organizasyon gerçekleştirildiğini kaydetti.
Özsoy, “Mirsad için basketbol kariyerine yakışan bir jübile oldu. İlklerden birisi oldu. Bunu fazlasıyla hak eden bir oyuncuydu. Cesur yürek bir oyuncuydu. Keşke onun gibi oyuncular daha fazla olsa. Mirsad, Fenerbahçe'nin bir evladı. Takımda yeni göreviyle devam edecek. Böyle bir jübile organizasyonu için onur duyduk. İnşallah bundan sonra da başarılarının devamını göreceğiz. İlkleri yapan Fenerbahçe ve Mirsad, formanın asılmasıyla da bir ilgi gerçekleştirdi” şeklinde konuştu.

-“İyi bir sezon olacağını ümit ediyorum”-

Semih Özsoy, güçlü bir kadro kurdukları yeni sezondan beklentilerinin de büyük olduğunu ifade etti. Hem THY Avrupa Ligi hem de Beko Basketbol Ligi'nde başarılı olmak istediklerini kaydeden Özsoy, “Güçlü bir kadro kurduk. Hem teknik anlamda hem oyuncu anlamında önemli isimleri takımımıza dahil ettik. İnşallah geçen sezon yaşanan kazalar, sakatlıklar olmazsa iyi bir sezon geçireceğimizi ümit ediyoruz. Beko Basketbol Ligi, Avrupa'nın önemli 2-3 liginden birisi. Hem THY Avrupa Ligi'nde hem Beko Basketbol Ligi'nde başarılı olmak istiyoruz. Takımın yeni sezonda iyi olacağına kalpten inanıyorum” şeklinde ifadeler kullandı.

Bunları da Beğenebilirsiniz