« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Fenerbahçe 3-1 kazanır

İstanbul'da sponsoru olan bir firmanın fuardaki standını ziyeret eden Tuncay Şanlı, İngiltere'ye döndü.

DHA
SON GÜNCELLEME

"İstanbul'a kısa süreli de olsa gelmekten çok mutluyum. Geliş nedenim takımımın sponsoru olan bir firmanın fuardaki standına gittim.

Takımımın sponsoru bu firma. Türkiye'de bir atılım peşindeler benden de yardım istediler ben de elimden geldiği kadar yardım etmeye çalışıyorum" diyen Tuncay, eski takımı Fenerbahçe ile açıklamalar da yaptı.

Tuncay, yolda olacağı için CSKA-Fenerbahçe maçını izleyemeyeceğini dile getirirken, "Dualarım ve kalbim onlarla olacak. İnşallah umdukları skoru alırlar. Bu maçı kazanırlarsa bu gruptan kesin çıkarlar. Bu maçı 2-0 veya 3-1 kazanırız gibi geliyor" diye konuştu.

Fenerbahçeli taraftarlarının "Tuncay ruhu" gibi pankartlar açması ile ilgili soruları da yanıtlayan Şanlı, "Onlar ile benim diyaloğum çok farklıdır. Saha içi ve saha dışında. Bana olan sevgileri hala devam adiyor. Benim nasıl bir Fenerbahceli olduğumu nasıl bir insan olduğumu bildikleri için böyle sevgi sösterisinde bulunuyorlar. Ama onlar Fenerbahçeli ve fenerbahceyi sonuna kadar destekliyorlar. Ben de taraftar gibi fenerbahceyi sonuna kadar destekliyorum. Benim fenerbahceliliğimi anlatmama gerek yok ben sahaya çıktığımda Fenerbahçe için sonuna kadar mücadele ediyorum.Benim o ruhu anlatmama imkan yok onu taraftar daha iyi bilir" dedi.


Bunları da Beğenebilirsiniz