Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Fener tribününe Onur pankartı

Trabzonspor yönetimi, pazar akşamı maça F.Bahçe seyircisi alınmayacağı için onların boş bıraktığı tribüne dev bir Onur pankartı asacak.

Ümit GENÇ
SON GÜNCELLEME

İzlanda ile oynanan milli maçta yediği gollerle eleştirilerin hedefinde kalan milli Onur Kıvrak’a destek bitmiyor... Trabzonspor yönetimi pazar günü oynanacak Fenerbahçe maçı öncesi milli kalecisine destek vermek için büyük bir pankart hazırlatıyor. Fenerbahçe taraftarlarının yer alamayacağı misafir takım tribününü tamamen kaplayacak olan pankartta Onur'un sahipsiz olmadığına vurgu yapan bir mesaj alacak. Ayrıca tribünlere 20 bin adet Trabzonspor bayrağı dağıtarak görsel bir şölen havası da oluşturulacak.

MANŞETLER ÇOK MANİDAR

TRABZONSPOR yaptığı açıklamada “Tüm ulusal medyanın manşetlerini oyuncumuz Onur’un performansının süslemiş olması çok manidardır. Alınan kötü sonucun tek sorumlusunun kaptanımız Onur olarak gösterilmesi, öğütücü bir medya algısının tezahürüdür. Açıklamada haberlerin Onur’un değerini düşürmeyeceği de vurgulandı.

Futbolcular da sahip çıktı

Özer Hurmacı: “Onur’umuzun kimsenin desteğine ihtiyacı yok. Dünyanın en iyilerinden birisin Onur.”

Serdar Gürler: “Onur Recep Kıvrak Türkiye’nin en iyisi.”

Salih Dursun: “Dünyanın en iyi kalecilerinden birisin Onur. Aynı zamanda çok iyi insansın, karakterlisin, Onur’lusun adın gibi.”

Çağdaş Atan: “İlk geldiğin gün belliydi kaliten. Bana göre bu ülkenin açık ara son üç sezondur en iyisisin. Başını eğme Onur’um.” .”

‘Yok etmeye çalışıyoruz’

HALEN Bursaspor’u çalıştıran bordo mavililerin eski hocası Şenol Güneş de Onur’a sahip çıktı. Güneş, “Onur 4 yıl kalecilik yapmak için kadroya girmedi. Bugün bir çizgi yakaladı yok etmeye çalışıyoruz. Bu Burak için de, Volkan için de geçerli. Her oyuncumuzla kavga ediyoruz” dedi.


İlişkili Haberler