« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Fener’le çekişiriz ama şampiyon biz oluruz

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
FUTBOL A.Ş. Genel Müdürü Adnan Sezgin, ligdeki şampiyonluk yarışının son Fenerbahçe ile Galatasaray arasında geçeceğini, sonuçta kendilerinin şampiyon olacağını iddia etti. Galatasaraylı yönetici, Futbol Extra Dergisi’ne verdiği demeçte özetle şunları söyledi:

"İki sezon önce şampiyon olmamız bizim bazı hataları görmememize neden oldu. O olay da bize 6 ay kaybettirdi. Eğer bu takımın 11 adamından 7-8’i yeniyse ve ligde bu konumdaysa, UEFA’da da gruplara kalmışsa, bu ciddi bir başarıdır. Şampiyonluğun tek favorisi olduğumuza inanıyorum. Beşiktaş’ın da iyi kadrosu var ama bu yarış yine son senelerde olduğu gibi F.Bahçe ile G.Saray arasında geçer. Sonuçta biz şampiyon oluruz.

Lincoln’den rest

Transfer döneminde yaptığımız kontratların toplam bedeli 19 milyon Euro. Gerets’le devam etmemiz hataydı. Feldkamp’ı ikna sürecimiz uzun oldu. Feldkamp’ın Lincoln’ün transferinin en sonunda haberi oldu. Lincoln, bon gün elini kalbine götürerek ’Ben artık Galatasaraylıyım’ dedi. Sonrasında kulübüne telefon açtı ve dedi ki ’Bir daha beni veya menajerimi aramayın. Ben bu saatten itibaren Galatasaraylıyım. Ya da futbolu bırakıyorum.’ İki gün geç kalsaydık Linderoth şimdi Fransa’da olacaktı."

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz