« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Fener, Kupa'da teselli arıyor

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
KONSANTRE OLUN
Fenerbahçe teknik direktörü Mustafa Denizli, yarın oynanacak kupa maçı öncesinde futbolcularıyla yaptığı 40 dakikalık toplantıda "Ligi unutun, kendinizi kupaya konsantre edin" dedi. Dün akşam yapılan idman öncesinde, Bursa maçının analizini yapan teknik direktör Denizli, şunları söyledi:

LİGİ UNUTUN
"Kimseyi bireysel olarak suçlamayacağım. Bizim hedefimiz iyi bir takım olmak. Bu yüzden kişisel hataları bir yana bırakıp, takım olarak eksiklerimizi tartışmalıyız. Şu anda karşımıza psikolojik olarak daha sağlıklı düşünen bir Bursaspor çıkacak. Lig maçındaki kaybımızı unutmak zorundayız. Kendimizi kupaya iyi hazırlayın.''

SAVUNMAYA DİKKAT
Teknik direktör Mustafa Denizli, taraftarların 18 yıllık kupa özlemini de hatırlattığı toplantıda futbolcularını "Bu maçı kazanarak arzuladığımız morali bulabiliriz. Kolay gol atıyoruz, kolay gol yiyoruz. Savunmada dikkatli olmalıyız. Takım olarak herkes sorumluluğunu bilmeli" dedi.

Andersson, kendi rekoruna koşuyor
Son haftalarda form grafiği giderek yükselen Fenerbahçeli Kennet Andersson kendi rekoruna koşuyor. kariyeri boyunca dünyanın en iyi santrforları arasında gösterilen ve ilerlemiş yaşına rağmen Fenerbahçe'nin en isabetli transferi olarak değerlendirilen Andersson, 3 gol daha atarsa kendi rekorunu egale edecek. İtalya'da yıllarca oynayan Andersson, bir sezonda en fazla 13 gol atabilmişti.


İLGİLİ HABER
17:35Denizli:"Hedefin 3 puan gerisindeyiz"

Bunları da Beğenebilirsiniz