« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Fener keyif verecek

Haim Revivo, önümüzdeki sezon için iddialı konuştuGeçen yıl kaybedilen Türkiye Kupası'nı bu sezon müzeye taşıyacaklarını söyleyen israilli yıldız, "Tribünler bu sezon hem güzel futbol hem de başarıdan başarıya koşan bir takım izleyecek" mesajını verdi.

Sadi Kemal YAŞAR
SON GÜNCELLEME
TÜRKÇE KONUŞTU

Fenerbahçe'nin İsrailli yıldızı Haim Revivo, dünkü antrenman sonrasında basının sorularını Türkçe konuşarak cevapladı. Oğlu Bar ile birlikte Samandıra Tesislerine gelen Revivo, geçen yıl kaybedilen Türkiye Kupası'nı bu sezon mutlaka müzeye taşıyacaklarını söyledi.

ÇİFTE KUPA SÖZÜ

Kayseri'de oynanan finali kaybettikten sonra gözyaşlarına engel olamayan ve duygusallığını da ön plana çıkaran Revivo, "Türkiye'de çok mutluyum. İlk yılımda Lig Şampiyonluğu yaşadım. Şimdi gönlümde çifte kupa ve Avrupa'da final yatıyor. Bunu başaracak gücümüz var" dedi.

YENİLER HARİKA

Sarı lacivertli takımın yeni transferlerini değerlendiren Revivo, şöyle konuştu: Hepsi birbirinden kaliteli arkadaşlar. Uyum sorunu yaşamadılar. Takıma büyük katkıları olacak. Almanya dönüşünde taraftarımız çok farklı Fener izleyecek. Tribünler futbolumuzdan keyif alacak.

DENİZLİ MEMNUN

13 günlük kampı değerlendiren tecrübeli çalıştırıcı, "Dayanıklılık bölümü bitti. Şimdi teknik ağırlıklı çalışacağız" dedi.

Sahaya yansımalı

İstanbul'daki 13 günlük ilk dönem kamp çalışmalarını değerlendiren Mustafa Denizli, "Dayanıklılık dönemini bitirdik. Almanya'da topla taktik- teknik ağırlıklı çalışma yapacağız. Amacımız idmanlardaki düşüncemizi sahadaki maçlara en iyi şekilde yansıtmak" diye konuştu.

Skor önemli değil

Kadrosundan memnuniyetini dile getiren Denizli, hazırlık maçlarında alınan sonuçların çok önemli olmadığına dikkat çekerek, "Bizim için en önemlisi bu maçlardaki performansımız. Şampiyonlar Ligi için zaman daralıyor. Eksiklerimizi en iyi şekilde gidermeliyiz" dedi.


ALMANYA YOLCULUĞU BAŞLIYOR

Fenerbahçe'nin Almanya kampı bugün başlıyor. Sarı lacivertliler Frankfurt Wiesense'de 12 gün süreyle lige hazırlanacak. 21 futbolcunun katılacağı kamp boyunca Aachen, Uerdingen ve Göztepe ile hazırlık maçı yapacak. 27 Temmuz'da yurda dönecek olan sarı lacivertliler 29 Temmuz'da İspanya'nın Real Sociedad takımıyla karşı karşıya gelecek. Teknik Direktör Mustafa Denizli, Şampiyonlar Ligi öneleme maçına iyi konsantre olmak için Ümit takımından oyuncu almadı.


Bunları da Beğenebilirsiniz