« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Fener’i yen, köşeyi dön

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Beşiktaş yönetimi, Leeds Unitedlı 10 taraftarın onur konuğu olarak izleyecekleri derbinin galibiyet primini 2.5 milyar lira olarak belirledi. Scala, ‘‘F.Bahçe maçı psikolojik açıdan özel bir maç olacak’’ dedi.

Leeds'ten 10 konuk

Beşiktaş yönetimi, F.Bahçe derbisi öncesi kesenin ağzını açtı. Siyah beyazlı futbolcular bugünkü maçı kazanmaları halinde 2.5'ar milyar lira prim alacaklar. Karşılaşmayı, Leeds United'ın taraftarları da izleyecek. Grup Siyah Beyaz'ın davetlisi olarak İstanbul'a gelen 10 İngiliz taraftar, derbi maçının onur konukları olacak.

Taktik değişmeyecek

Siyah beyazlı takımın teknik direktörü Nevio Scala, F.Bahçe derbisinin Milan maçından daha farklı bir ortamda oynanacağını söyledi. ‘‘Milan maçında tek sorunumuz, korkudan kaynaklanan psikolojik problemlerdi. F.Bahçe maçında taktik anlayışımız değişmeyecek. Sadece psikolojik açıdan özel bir maç olacak’’ diyen İtalyan hoca şöyle devam etti:

Büyücü değilim

‘‘Dürüstçe çalışıyorum. Tüm sorumlulukları kabul ediyorum. Beşiktaş'ı büyük hedeflere ulaştırmak istiyorum. Ancak bunu tek başıma gerçekleştirecek bir büyücü değilim. Milan'dan sonra F.Bahçe'den daha küçük bir takımla oynasaydık, çok zor olurdu. Takımın motivasyonu kendiliğinden gelecektir’’ dedi.


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler