« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Fener hataydı

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Anderlecht'in peşinde olduğu Gine'li Oulare, ‘‘Genk'i terkederek maceraya atıldım, dersimi aldım. F.Bahçe dünyada en çok baskı gören kulüp. Bir an önce İstanbul'dan gitmek istiyorum’’ dedi.

Dersimi aldım

Fenerbahçeli Oulare, Racing Genk'i terkederek F.Bahçe'ye gelmekle büyük hata yaptığını söyledi. Oulare, ‘‘Fenerbahçe, dünyada en çok baskı gören kulüp. Genk'i terk ederek maceraya atıldım, dersimi aldım. Para herşey değil. Oyundan zevk almak, kendini iyi hissetmek daha önemli. Ben F.Bahçe'de bunu özlüyorum. Bana ağır geliyor’’ dedi.

Anderlecht'ten teklif

Belçika'nın Het Laatste Nieuws gazetesi, Oulare'nin kafasında hala eski kulübü R.Genk'in olduğunu belirtti. Gazete, yaptıkları röportaj sırasında R.Genk'in eski teknik direktörü Anthueis'in Oulare'yi telefonla arayarak, çalıştırdığı Anderlecht'e gelmesini istediğini, F.Bahçeli futbolcunun da bu teklife olumlu yaklaştığını kaydetti.

Artık farketmez

F.Bahçe'nin 5 milyon dolar bonservis bedeli istemesi halinde Belçika'ya dönüşünün zor olacağını belirten Oulare, uzun süre sakat kaldığını hatırlatarak, ‘‘Şimdi F.Bahçe'de as kadrodayım. 9 maçta 5 gol attım. İlk başta eleştirildim şimdi iyi şeyler söyleniyor. Ama artık farketmez. Bir an önce İstanbul'dan gitmek istiyorum’’ dedi.

Baskı altındayız

Oulare F.Bahçe'nin de durumuna değinerek, ‘‘Dünyada en çok baskı gören kulüp. Hem yönetim, hem de oyuncular 24 saat baskı altında yaşıyor. Herkes hata yapmaktan çok korkuyor. Sezon kötü geçtiğinden, 3 antrenör değiştirdik. Denizli geliyor ama benim için bu iş bitmiştir. Bir sezonluk daha sözleşmem var ama bu hiçbirşey ifade etmez’’ yorumunu yaptı.


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler