« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Fener hakemlerle yürüyor

Hakan Şükür, liderliği paylaştıkları ezeli rakiplerine yüklenirken, ‘Bir tarafta hakem yardımlarıyla yürüyen bir F.Bahçe, diğer yanda tek başına ilerleyen F.Bahçe. Ama biz yine de şampiyon olacağız’ dedi. G.Saray’ın tecrübeli golcüsü Hakan Şükür, liderliği paylaştıkları ezeli rakipleri F.Bahçe’yi hedef aldı. Kral, ‘Bir tarafta hakem yardımlarıyla yürüyen F.Bahçe, diğer yanda tek başına ilerleyen G.Saray. Ancak biz yine de sezon sonunda şampiyon olacağımıza inanıyoruz’ dedi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
Denizli maçında buldukları çok uygun pozisyonları değerlendiremediklerini vurgulayan Hakan, şunları söyledi:

Hakem kararları etkiliyor

‘Bu karşılaşmada kaçırdığım goller için üzgünüm. Ben elverişli bir pozisyonda mutlak bir gol kaçırdım. O golü atsam belki de kazanacaktık. Ama biz mücadelemizden yılmayacağız.’ Denizlispor maçının olay adamı Hasan Şaş ise, hakemlerin bu sezon üzerlerine çok fazla geldiklerini ileri sürerken, ‘Açıkçası Fenerbahçe maçlarındaki verilen kararlar da bizi etkiliyor’ yorumunu yaptı.

Kupa biletleri satışa çıktı

G.SARAY
’ın perşembe günü saat 20.00’de Mersin İdmanyurdu ile Ali Sami Yen Stadı’nda oynayacağı Türkiye Kupası A Grubu maçının biletleri bugün satışa sunuluyor. Biletix gişelerinden satılan biletlerin fiyatları 7.5 ile 50 milyon lira arasında değişiyor.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler