« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Fener Hakan'ı bitirdi

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

<ı>Sadi Kemal YAŞAR

Önceki akşam F.Bahçe yönetimiyle görüşen Bayraktar ailesi, transfer yöntemini belirledi. G.Antep ile bağları koparan Hakan dün sabah İstanbul'dan ayrıldı. Genç futbolcu Avrupa yoluyla sarı lacivertli formayı giyecek.

KARAR VERİLDİ

Fenerbahçe, Hakan Bayraktar'ın transfer stratejisini belirledi. Sarı lacivertli yönetim önceki gece İstanbul'a gelen Hakan ve babası Hasan ile görüşerek, transferi Avrupa'dan bir kulüp aracılığı ile yapmayı kararlaştırdı. Gaziantepspor ile ipleri koparan Hakan Bayraktar, Polonya'dan Pogon veya Belçika'dan bir takımla sözleşme yapacak.

TERCİHİ FENER

Tercihini 3 yıllık ön anlaşma yaptığı Fenerbahçe'den yana kullanan Hakan bayraktar dün sabah babasıyla birlikte İstanbul'dan ayrıldı. Bu gelişmeler üzerine Fenerbahçe yöneticisi Nihat Özdemir, Gaziantepspor başkanı Celal Doğan ile bir kez daha görüştü. Doğan'ın tutumundan taviz vermediğini gören Özdemir, ‘‘Uzlaşma olmuyor, başka yöntem seçeceğiz’’ diye konuştu.

HESAP VERİRSİN

Celal Doğan'a ‘‘Eğer 1.5 milyon doları kabul etmezseniz, G.Antep halkına hesap vermek zorunda kalacaksınız’’ yorumunu yapan Özdemir, ‘‘Eğer bu rakamı geç kabul ederseniz, biz de Fenerbahçe olarak yeniden düşünmek zorundayız. Çünkü ben arkadaşlarımı bu konuda ikna etmek için büyük çaba harcadım. Türkiye şartlarına göre büyük bir para ödeyeceğiz’’ dedi.


Bunları da Beğenebilirsiniz