Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Fener engel tanımaz

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Sarı lacivertli kulübün Futbol Şubesi Sorumlusu, takımın iyi gidişini engellemek için bazı dedikoduların ortaya atıldığını belirterek, ‘‘Uyum içindeyiz. Kimse huzurumuzu bozamaz’’ dedi...

<ı>Ortam hakika

Fenerbahçe Futbol Şubesi Sorumlusu Ali Yıldırım, takımın moral ve motivasyon olarak mükemmel bir ortamda bulunduğunu belirterek, ‘‘Uyum içindeyiz. Kimse huzurumuzu bozamaz’’ dedi. Basın toplantısı düzenleyen Yıldırım bir takım dedikoduların F.Bahçe'nin iyi gidişini engellemek için ortaya atıldığını söyledi.

<ı>Sıkıntımız yok

Kamp dönüşünde futbolcularla ilk toplantıyı dün Başkan Aziz Yıldırım ile birlikte yapan Ali Yıldırım, arkadaşlığın mükemmel olduğunu ifade etti. Yıldırım, ikinci yarıya tek sorunsuz takım olarak F.Bahçe'nin girdiğini vurgulayarak, ‘‘Şampiyonluğu kazanacağız. Hiçbir sıkıntımız yok. Yönetim olarak ne gerekiyorsa yapacağız’’ dedi.

Yabancı düşünmüyoruz

Beşinci yabancı transferini kesinlikle düşünmediklerini tekrarlayan Yıldırım şunları söyledi: ‘‘Federasyonun zamanlaması çok yanlış. 15 günde istediğim futbolcuyu almak kolay değil. Sadece futbolcu için transfer yapmak doğru değil. Sergio'nun geri dönmesi söz konusu olamaz. O Sakaryaspor'a geri dönecektir.’’

<ı>İşbirliği gerek

Kulüplerin ekonomik kriz içinde olduğuna temas eden Yıldırım şöyle devam etti: ‘‘F.Bahçe'de yönetimin çabasıyla kriz yaşanmıyor. Kulüplerin işbirliğine girmesi gerekecek.’’ Yıldırım, Kemalettin, Selahattin ve Saffet'in sitemlerinin yanlış olduğunu ve gerekli kolaylığı yaptıklarını sözlerine ekledi.
Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler