« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Fener’e müjde Nani geliyor

Fenerbahçe, ABD’deki tatilini bitirip ülkesine dönen Nani ve kulübü Manchester United ile anlaştı. Lizbon’a giden sportif direktör Terraneo, son görüşmeleri yapıp mutlu haberi verecek.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME


FENERBAHÇE taraftarının heyecanla beklediği mutlu son gerçekleşmek üzere... Sarı lacivertliler, bonservisi Manchester United’da olan Portekizli yıldız Nani ve kulübü ile anlaşmaya vardı. Amerika Birleşik Devletleri’nde tatil yapan 28 yaşındaki oyuncu, tatilini bitirdi ve memleketi Portekiz’e dönüş yaptı.
Uzun süredir devam eden transfer görüşmeleri için en somut adımın 1-2 gün içerisinde atılacağı ve Lizbon’a giden sportif direktör Giuliano Terraneo’nun mutlu haberi vereceği öğrenildi.

KÜÇÜK PÜRÜZLERİ GİDERECEK

NANI ile Portekiz’de son temasları gerçekleştirecek olan sportif direktör Terraneo, oyuncu ve kulübüyle olan küçük pürüzleri giderecek. Büyük ihtimalle hem Nani, hem de Manchester United ile planlanan anlaşma konusunda bir problem yaşanmayacağı da gelen bilgiler arasında... Herhangi bir sorun çıkmaması durumunda Guiliano Terraneo’dan gelecek habere göre Nani transferini yarın veya cuma günü açıklanacağı belirtildi. Nani daha sonra kendisini sarı lacivertli takıma bağlayan sözleşmeye imza atacak.


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler