« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Fener ayağa kalktı

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

G.Saray Başkanı'nın demecini edepsizlik olarak değerlendiren Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, ‘‘Bugüne kadar hep sustuk. Ama görüyoruz ki bazı güçler şampiyon olmak için tezgah yapıyorlar’’ dedi...

YÖNETİM AYAKLANDI

Galatasaray Kulübü Başkanı Faruk Süren'in ‘‘Altay'ın 3-0'dan sonra da direnmesinin ardında gizli güçler var... F.Bahçe top oynamıyor...’’ açıklamaları Fenerbahçe'yi ayağa kaldırdı. Başkan Aziz Yıldırım ile Köksal Özbek, Nuri Tuna ve Davut Dişli dün kulüpte basın toplantısı düzenleyerek sert sözlerle Süren'e yüklendiler.

SENARYOYU OYNUYORLAR

‘‘Biz göreve gelirken spor, sevgi, barış ve kardeşliktir dedik. Ama bu yaklaşımımız yanlış değerlendirildi. G.Saray 2 gündür anlamsız feryat ediyor. Ankara'da Şeker komedisi ile başlayan senaryo, Altay ile devam etti’’ diyen Aziz Yıldırım'ın açıklamaları şöyle:

ŞAİBELİ GALİBİYET

‘‘Samsun maçının ilk dakikasındaki penaltı pozisyonunu gerçek G.Saraylı Turgay Şeren bile açık açık ifade ediyor. Altay maçının 34. dakikasında başlayan hakem hatası ile Galatasaray şaibeli bir galibiyet aldı. Hem suçlu olacaksınız, hem de bağıracaksınız, bu olacak iş değil.

HEPSİ MİLLİ

Sayın Faruk Süren Fener'de üç yıldız var diyor, bunu şiddetle kınıyorum. Bize dil uzatmasın, önce kendi takımına baksın. F.Bahçe'nin tüm futbolcuları milli takımlarda oynayan isimlerdir. Bu da F.Bahçe'yi anlatmıyorsa sayın Süren açsın geçen yıl Şampiyonlar Ligi'nde kaç puan aldığımızı görsün.

EDEPSİZ DEMEÇLER

Galatasaray bir takım oyunlar içine girmekte. Kendi borç batağını kapatmak için gündem yaratıyorlar. Açık açık söylüyorum averajla değil, puan farkı ile şampiyon olacağız. Galatasaray Başkanının demeçlerini talihsizlik ve edepsizlik olarak değerlendiriyorum. Böyle bir camianın başkanı daha dikkatli davranmalı ve konuşmalıdır. Ortayı boş bulduğunu zannediyor, bir başkan gibi hareket etmesini tavsiye ediyorum.

OK'A GÜVENİYORUZ

Ç.Dardanel- G.Saray maçına verilen Erol Ersoy ile ilgili hiçbir endişemiz yok. Biz sadece Metin Tokat ile Ayhan Yücebilgiç'in G.Saray'ın maçlarına verilmesini istemiyoruz. Hilmi Ok'a güveniyoruz. MHK'nin daha dikkatli tayin yapmasını istiyoruz.

TEZGAH KURUYORLAR

Bugüne kadar hep sustuk ama görüyoruz ki bazı güçler şampiyon olmak için tezgah yapıyorlar. Dardanel maçı ile ilgili spekülasyonlar yapıldı ama hiç kimse unutmamalı, geçen yıl 1-1 berabere kaldığımız Dardanel'i bu kez kaleci Rüştü'nün başarılı oyunu ile zor geçebildik. Galatasaray'ın aldığı maçlar şaibeli oldu. İnsanlar bu konuyu iyi değerlendirsin.’’Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler