« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Fener atakta

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Fenerbahçe, Juventuslu Dimos ve Grasshopperlı Kubilay Türkyılmaz'la imza aşamasına geldi. Atletico Madridli Munos'u bekleten sarı lacivertliler, Trabzonsporlu Abdullah ile de temasa geçti.

<ı>Dimas tamam gibi

Trabzon yenilgisi F.Bahçe'nin yeni futbolcu arayışlarını hızlandırdı. Sarı lacivertliler, fiyatını 2 milyon dolardan 1 milyon 200 bin dolara indiren Juventuslu Dimas ile birkaç pürüz dışında anlaşırken, Grasshopper'ın Türk asıllı futbolcusu Kubilay Türkyılmaz'ın işini de imza aşamasına getirdi.

<ı>Kubilay gelirim dedi

Futbol Şubesi Sorumlusu Ali Yıldırım, İsviçre Kulübü ve Kubilay ile ayrı ayrı konuşarak iki tarafı da ikna etti. Kubilay'ın, ‘‘Burada huzurlu değilim, Fenerbahçe'ye gelebilirim’’ dediği öğrenildi. Fenerbahçeli yöneticiler Kubilay için önümüzdeki hafta resmi başvuruda bulunacak.

<ı>Abdullah’la görüşme

Dimas'ın alternatifi olarak düşünülen Atletico Madridli Munos da bekletiliyor. Dimas işi olmazsa Munos transfer edilecek. Bu arada sarı lacivertliler Trabzon'da Abdullah ile de temas kurdular. Bordo mavili futbolcu, ‘‘Kulübüm ile anlaşırsanız gelebilirim’’ yanıtını verdi.Bunları da Beğenebilirsiniz