Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Felipe Melo: İki büyük hayalim var

Galatasaray'ın Brezilyalı yıldızı Felipe Melo, pazartesi günü Fenerbahçe ile oynayacakları Süper Kupa maçı öncesi ilginç açıklamalarda bulundu.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Süper Kupa maçı hakkında görüşlerini dile getiren Melo, "Ne kadar önemli olduğunu konuşmaya gerek yok. Hem ezeli rakibimize karşı oynayacağız hem de sonunda gelecek bir başarı var. Bu nedenle maçın önemi kat ve kat artıyor. Maçı kazanmak için gol atmamız gerekiyor" dedi.


"Fenerbahçe'ye gol atmak ile Samsunspor'a..."
"Derbide gol atma hayalin var mı?" sorusuna da cevap veren Melo, "Gol atma gibi bir hayalim yok. İki tane hayalim var. Biri bu sezon şampiyon olmak, diğeri ise Brezilya Milli Takımı'na geri dönmek. Fenerbahçe'ye gol atmamla Samsunspor'a gol atmam arasında bir fark yok" ifadelerini kullandı.

Maçın gelirinin Soma'da hayatını kaybeden madencilerin ailelerine bağışlanması hakkında da konuşan Brezilyalı isim, "Geliri bağışladıkları için Galatasaray ve Fenerbahçe camiasına teşekkür etmek gerek. Bir kupa maçıan çıkıyorsunuz ama insanlık her şeyden daha önemli" şeklinde konuştu.Bunları da Beğenebilirsiniz