« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Feldkamp Song'la özel görüştü

Yeni sezon hazırlıklarını Almanya'nın Duisburg kentinde sürdüren Galatasaray, çalışmalarına sabah antrenmanıyla devam etti.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Dusiburg XXL tesislerinde yapılan antrenmanda Fortuna Düsseldorf maçında forma giyen futbolcular hafif koşu yaparken, sakatlıkları bulunan Hakan Şükür, Mehmet Güven ve Anıl, doktor gözetiminde takımdan ayrı çalışma yaptılar.

Futbolcular antrenmanda birebir mücadele ile kaleci ile karşı karşıya kalındığında gol çalışması yaptılar. Antrenman öncesi Song ile 15 dakika süren bir özel görüşme yapan teknik direktörün Feldkamp, Düsseldorf maçını analiz ettiği belirtildi.

Alman teknik adam antrenmanda kanatlardan yapılan ortalarda istediği hareketleri yapamayan futbolcuları uyarması dikkat çekti.

Antrenman sonrası taraftarlar futbolcularda imza alırken adeta bir izdiham yaşanmasına neden oldular.

KALLI'NİN TORUNU ANTRENMANDA

Karl Heinz Feldkamp'ın torunu Florian, Galatasaray forması giyerek geldiği antrenmanda Galatasaraylı futbolcularla fotoğraf çektirip imza aldı.

Feldkamp torununu altı aydır görmediğini ve burada özlem giderdiklerini söyledi. Florian'da dedesini görmekten mutlu olduğunu Almanya'da Rot Weiss Essen takımını Türkiye'de ise Galatasaray'ı tuttuğunu belirtti.

Öte yandan bugün TSİ 14.30'da Barış ve Serkan'ın otelde bir basın toplantısı düzenleyecekleri bildirildi.

Bunları da Beğenebilirsiniz