GeriFutbol Feldkamp ne derse o
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  4
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Feldkamp ne derse o

Feldkamp ne derse o
refid:6905045 ilişkili resim dosyası

Adnan Polat, transferde topun Alman çalıştırıcıda olduğunu söylerken, "Eğer Feldkamp 2 hafta sonra bazı oyuncuları elden çıkartıp, ’Şuraya transfer yapın’ derse biz de hemen almaya hazırız" dedi.

BAŞKAN yardımcısı Adnan Polat, sarı kırmızılı taraftarların sabırsızlıkla bekledikleri transfer konusunda topun teknik direktör Feldkamp’ta olduğunu söyledi. Polat, Baptista konusunda Real Madridli yöneticilerle görüştüklerini ve birbirlerini kardeş kulüp ilan ettiklerini belirtirken, şöyle konuştu:

"Birçok futbolcu elimizde hazır duruyor. Biz buradaki komutu takımın patronu Kalli’den almak zorundayız. 33 tane futbolcumuz var. Ve Kalli bize, "Biraz daha bekleyin. Hepsini görüp karar vereceğim’ dedi. Eğer Feldkamp 2 hafta sonra bazı oyuncuları elden çıkartıp, "Şuraya transfer yapın" derse biz de hemen almaya hazırız.

33 oyuncumuz var

Hocamızın düşünmediği oyuncuları iyi takımlara verip gelişmelerini takip edeceğiz. Hem de futbol oynamalarını sağlayacağız. Burada tek yetkili Kalli’dir" diye konuştu.

Polat, Realli yöneticilerle yaptıkları görüşmeler hakkında ise şunları söyledi: "Real Madrid ile çok yakın kulüp olduk. Birbirimizi kardeş kulüp ilan ettik. Onların yapılanmasından örnek almaya karar verdik. Alt yapıdaki konuları inceleyip, fikir birliğine vardık. Futbolcu alışverişinde de birbirimize karşı öncülük tanıyacağız. Bu diyaloğa girdiğimiz için mutluyuz." İlhan SÖYLER

Yorumları Göster
Yorumları Gizle