BOLU HABERLERİ

Fehmi Küpçü Esnafları Gezdi

IHA
26.10.2015 - 19:13Son Güncelleme :

AK PARTİLİ FEHMİ KÜPÇÜ ESNAFLARDAN TAM DESTEK ALDI

IHA

AK Parti Bolu 2.Sıra Milletvekili Adayı Fehmi Küpçü esnafları ziyaret ederek seçim öncesi destek isterken, bir esnafın, "Tanju Özcan boşuna gezmesin. Bolu’da 3-0 olur" demesi dikkat çekti.
Tarihi seçimlere 6 gün kala mahalle ve esnaf gezilerini sürdüren Ak Parti Bolu 2.Sıra Milletvekili Adayı Fehmi Küpçü, Karamanlı Mahallesi’nde destek istedi. Küpçü, girdiği evler ve dükkanlarda büyük ilgi gördü. Geziler sırasında bir esnafın konuşması dikkat çekti. 7 Haziran seçimleri öncesi dükkânını ziyaret eden CHP’li Tanju Özcan’a 2-1 olacağını söylediğini fakat bu kez geldiğinde ‘3-0 olacak boşuna gezmeyin’ diyerek uğurladığını belirten esnaf, “Gönlümüz Ak Parti’yle. İnşallah 3-0 olur da biz de davul çalarız. Allah yar ve yardımcınız olsun” diyerek Fehmi Küpçü ve beraberindekilere desteğini dile getirdi.
Gezilerdeki gözlemlerine göre Bolu’da üç milletvekilini de kazanmaya çok yakın olduklarını söyleyen Fehmi Küpçü, "Her yerde büyük bir ilgi ile karşılanıyoruz. Karamanlı Mahallesi ziyaretimizde bir esnaf ablamız diyor ki; ‘geçen bizi ziyaret eden Bolu Milletvekili Adayı Tanju Özcan’a açıkça 2-1 olacağını söylemiştim. Kendisi bu seçimde tekrar geldi ve ona bu kez 3-0 olacağını söyledim.’ İnsanlar, 7 Haziran seçimlerinden sonra, bu ülkede bölücülerle birlikte yürüyenleri, onlarla yol arkadaşlığı yapanları, vesayetçilerle ortak hareket edenleri, huzuru, istikrarı, refahı arzulamayanları büyük Türkiye idealinden yoksun yaşayanları tamamen ayırt etmiş durumda" dedi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Bolu haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Bolu ilinden Fehmi Küpçü Esnafları Gezdi hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 26 Ekim 2015 tarihinde saat 19 13’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Fehmi Küpçü Esnafları Gezdi haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı