« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Federasyondan teşekkür mektubu geldi

Uluslararası Güreş Federasyonları Birliği (FILA) Başkanı Raphael Martinetti, Türkiye'de yapılan Dünya Büyükler Güreş Şampiyonası'ndaki başarılı organizasyon için Güreş Federasyonu Başkanı Bekir Çeker'e teşekkür mektubu gönderdi.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Güreş Federasyonu'ndan yapılan açıklamaya göre, Martinetti, Çeker'e gönderdiği mektubunda şampiyona için FILA olarak katılan 106 ülkeden tebrik mesajı aldıklarını belirterek, işbirliği için teşekkür etti.Martinetti, mektubunda şu görüşlere yer verdi:

“Sayın başkan, bu şampiyona sürecinde İstanbul'da geçirmiş olduğumuz unutulmaz anlar adına FILA üyeleri ve katılımcı ülkeler adına size teşekkürlerimi sunmak istiyorum. Bu harika şampiyona için FILA olarak bu şampiyonaya katılan 106 ülkeden tebrik mesajları aldık, katılan ülke, güreşçi sayısı ve yüksek teknik seviyesinden dolayı bütün rekorların kırıldığı bir yarışma oldu. Organizasyonunuza gelince, konaklamalar, organizasyon komitesinin profesyonelliği, her şey mükemmel ve yüksek seviyedeydi.

Türk politikasının yetkilileri oradaydı ve bu yoğun programına rağmen açılış seremonisine katılan Başbakan Sayın Recep Tayyip Erdoğan bütün güreş ailesi tarafından takdirle karşılandı.
Tebriklerimi size iletmek istiyorum ve gelecekte de bu verimli işbirliğimizin sürmesini bekliyorum. İş birliğimiz için tekrar teşekkür ederim.”

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz