« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Fedakar Kaptan

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Beşiktaş Kaptanı Mehmet Özdilek, Briegel'le yaptığı toplantıda sakatlığına rağmen takımdaki yerini almak istediğini söyledi.

Beşiktaş Teknik Direktörü Briegel, maç öncesi kampta, sakatlığı süren Mehmet ile özel görüşme yaptı. Kaptan Mehmet ligin en zor maçında takımını yalnız bırakmak istemediğini belirterek, sakatlığına rağmen oynamak istediğini söyledi. Kulüp doktoru Gökhan Metin, Mehmet'in sakatlık riskini göze alarak fedakarlık yaptığını belirtti.

Mehmet sahaya ayak bileğindeki şişliğe rağmen ağrı kesici iğne vurularak çıktı. Ertuğrul oynamasının sağlığı için büyük sorun teşkil edeceğini belirtmesine rağmen oynamak istedi. Briegel, ‘‘Önemli olan yaptığınız fedakarlık ve sağlıklı olmanız’’ dedi ve iki futbolcuya teşekkür etti. Yedek soyunan Ertuğrul 2. yarıda gol umudu olarak oyuna alındı.

Ahmet Dursun'a Dortmund takibi

BEŞİKTAŞLI Ahmet Dursun'u B.Dortmund takibe aldı. Dortmund menaceri dün Kocaelispor karşısında Ahmet'i izledi. 5 maçtır yıldız futbolcuyu izlediği belirten Dortmund menaceri Şeref Tribünü'nde maçı izlerken, sık sık not tuttu.

Atilla ve Ayhan'a Kocaeli kancası

KOCAELİSPOR Transfer Komitesi Başkanı Engin Korukır, Beşiktaş'ta kulübede tutulan Atilla ve Ayhan'a önümüzdeki yıl için talip olduklarını söyledi. Beşiktaşlı yönetici Latif Ayaz ‘‘Kongre öncesi biz karar veremeyiz. ’’ dedi.

Şeref Tribünü'nde kongre kulisi

İZMİT İsmetpaşa Stadı Şeref Tribünü'nde Beşiktaş kongresi konuşuldu. Başkan adaylarından Serdar Bilgili ile Beşiktaşlılar Cemiyeti Başkanı Mehmet Kazancı'nın grubu genel kurul için fikir alış verişinde bulundular.

Keçeci'ye büyük ilgi

İZMİT'te uzun süre Emniyet Müdürlüğü yapan Beşiktaşlı yönetici Affan Keçeci'ye Kocaelisporlu taraftarlar ve yöneticiler büyük ilgi gösterdi. Affan Keçeci de‘‘Kocaelispor bizim kardeş kulübümüz’’ diyerek başarı diledi.


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler