Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Fedakar Daum

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
Ağır bir gribal enfeksiyon geçiren Alman hoca, takımını yalnız bırakmazken, Ankara’ya otobüsle giden oyuncularına virüs bulaştırmamak için Murat Kuş’un kullandığı özel araca bindi.

ŞAMPİYONLUK yolunda zorlu bir dönemece giren F.Bahçe’de teknik direktör Christoph Daum, hastalığına rağmen takımını yalnız bırakmıyor. Yöneticilerin, "kendini iyi hissetmiyorsan, dinlen" uyarısına rağmen Daum, fedakarlık yapıp, dün sabah takımın başında idmana çıkarken, oyuncularına virüs bulaştırmamak için Ankara’ya giden kafilenin otobüsüne binmedi. Alman hoca, buna karşılık yardımcısı Murat Kuş’un kullandığı özel aracı tercih etti.

Geçirdiği gribal enfeksiyon nedeniyle oldukça bitkin ve yorgun olduğu gözlenen Alman çalıştırıcının, kilo verdiği de gözlerden kaçmadı.

Yorgan-döşek yatmıştı

Şiddetli gribi büyük ölçüde atlatan, sadece baş dönmesinden şikayetçi olan Daum’un bugünden itibaren normale döneceği bildirildi. Geçtiğimiz hafta oynanan Samsunspor maçı öncesinde bir gün Acıbadem Hastanesi’nde yatan, iki gün antrenmana çıkmayan Daum, evinde yorgan döşek yatmıştı.

Tuncay Şanlı’dan köfte ziyafeti

ANKARASPOR maçı için dün saat 13.30’da otobüsle yola çıkan F.Bahçeli futbolculara, Tuncay Şanlı köfte ziyafeti verdi. Yola çıkmadan telefonla Sakarya’da bulunan Köfteci İsmail Restaurant’a sipariş veren Tuncay, Sakarya yolu üzerinde takım otobüsü durduktan sonra, yaklaşık 2 koli köfteyi kafilede bulunanlara ve basın mensuplarına dağıttı. Öte yandan teknik direktör Christoph Daum, Ankaraspor maçının kadrosuna Deniz ile sakatlıktan yeni çıkan Selçuk’u almadı.

Bunları da Beğenebilirsiniz