Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

FC Sheriff' yardımcı antrenörü: Beşiktaş'tan çekinmiyoruz

Avrupa Şampiyonlar Ligi 2. ön eleme turu ilk maçında yarın Beşiktaş ile karşılaşacak olan Moldova ekibi FC Sheriff'in yardımcı antrenörü Migul Anatolie, siyah-beyazlı takımdan çekinmediklerini söyledi.

(a.a.)
SON GÜNCELLEME
Maslak Sheraton Otel'de gerçekleştirilen toplantıya FC Sheriff Teknik Direktörü Leonid Koutchouh futbolcularıyla toplantı yaptığı gerekçesiyle katılmazken, basın mensuplarının sorularını yardımcı antrenör Migul Anatolie yanıtladı.

Tur şanslarını yarın sergileyecekleri oyunun belirleyeceğini kaydeden Anatolie, “Beşiktaş'tan çekinmiyoruz, ama saygımız sonsuz. Biz takım olarak her zaman kendi sahamızda daha iyi motive oluyoruz. İstanbul büyük bir şehir ve Beşiktaş da ciddi bir rakip” dedi.

Migul Anatolie, Beşiktaş'ın çok tecrübeli bir takım olduğuna da dikkat çekerek, “Yarın hücum yapmaya çalışacağız, ama en önemlisi bizim defansta iyi bir oyun sergileyebilmemiz. Her takımın olduğu gibi tek düşüncemiz kazanmak. Bundan önce de Beşiktaş'ı biliyor ve takip ediyoruz. Oyunlarını da biliyoruz. Umarım yarınki maç güzel bir ortamda geçer” diye konuştu.

TARKHNISHVILI: “FUTBOL OYNAMAYA GELDİK”

FC Sheriff takımının kaptanı Gürcü oyuncu Vazha Tarkhnishvili ise takımlarına başarıyı getiren sırrı açıklamak istemediğini belirtirken, şunları söyledi:

“Yarın her şey belli olacak. Seyirci ve stat bizi etkilemez. Biz, futbol oynamaya geldik. Ben Gürcistan doğumluyum ve orada Türk futbolu yakından takip ediliyor. Bir çok arkadaşım da Türkiye'de oynadı. Oyuncuları ve takımları iyi biliyorum.”


Bunları da Beğenebilirsiniz