« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Fc Najran'ın tercihi Bolu

Suudi Arabistan takımlarından Najran FC, 15 gün sürecek kamp çalışmaları için 23 kişilik bir ekiple Bolu'ya geldi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
Kampın ilk gününde düz koşu, açma-germe hareketleri yapan futbolcular, kamp süresince yeni sezona hazırlanmak için yoğun bir çalışmayla birlikte 5 hazırlık maçı yapacak.

Bolu'daki kampta açıklama yapan Najran FC Teknik Direktörü Miodrag Yesiç, Bolu'ya gelmeden önce Antalya'da kamp yaptıklarını ancak hava sıcaklığının artması nedeniyle Bolu'yu tercih ettiklerini dile getirdi.

Yeni sezona hazırlanmak için yoğun bir şekilde çalışacaklarını ve Bolu'da hazırlık maçı yapmak için takım bulabileceklerini aktaran Yesiç, “23 futbolcumuzla geldik. Daha sonra da 5 futbolcumuz kampa katılacak. Hazırlık maçlarımızın tarihlerini belirledik, en kısa zamanda da rakiplerimizi de belirleyeceğiz” dedi.

Yesiç, hazırlık maçları için uygun takımların bulunması halinde futbolcularının maç için hazır hale geleceğini anlatarak, şunları söyledi:
“5, 8, 11, 15 ve 17 Temmuz tarihlerinde hazırlık maçlarımızı yapabiliriz. Uygun tarihlerde takım bulursak yapacağız. Şu anda bu takımda 3 yabancı oyuncumuz var. Teknik ekip olarak da bu takımda çalışmaya yeni başladık. Türkiye'deki tesisler güzel ve buradaki futbol her geçen gün gelişiyor. Çok sayıda yabancı transfer yapılıyor. geçen sezon bir İran takımını çalıştırıyordum ve onları da Kartepe'ye getirmiştim. Türkiye'yi çok seviyorum çünkü daha önce burada top oynadım” şeklinde konuştu.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler