« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Fazlı özür diledi

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Beşiktaş ile yaptığı görüşmeyi ‘‘zamansız’’ olarak nitelendiren golcü futbolcu, ‘‘Transferim konusunda ilk ve son sözü kulübüm söyler’’ dedi.

Hata yaptım Beşiktaş Transfer Komitesi Başkanı Ahmet Hamoğlu ile yaptığı görüşmenin spekülasyona dönüşmesinden rahatsızlık duyduğunu dile getiren Fazlı, ‘‘Bu görüşmeyi zamansız yaptığımı kabul ediyorum. Yönetim, teknik heyet, takım arkadaşlarım ve taraftarlardan özür diliyorum’’ dedi. Golcü futbolcu, spekülasyonlardan kesinlikle etkilenmeyeceğini iddia etti.

Açıklama yaptı Fazlı, kulüp binasında yaptığı açıklamada, her futbolcu gibi kendisinin de büyük kulüplerden birinde forma giymek istediğini belirterek, ‘‘Beşiktaş yönetiminin davetini nezaket gereği kabul ettim. Antalya'da sözleşmenin devam ettiğini, bu konuda ilk ve son sözü kulübümün söyleyeceğini ve benim de bu karara saygı göstereceğimi söyledim’’ diye konuştu.

Önce Antalya Fazlı, şöyle devam etti: ‘‘Futbolculuk kariyerimi Antalyaspor forması altında kazandım ve bir yıllık daha sözleşmem var. Şimdiye kadar olduğu gibi bundan sonra da gururla ve seve seve bu formayı giyerim. Yönetimin kulübün menfaatine uygun kararı alacağından kuşkum yok. Gideceksem, transferimden Antalyaspor'un çok iyi para kazanmasını isterim.’’


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler