ANKARA HABERLERİ

Fazla yağlara ultrasonik liposuction

Doğahan GİRİTLİOĞLU
27.05.2017 - 15:42Son Güncelleme : 27.05.2017 - 15:42
Doğahan GİRİTLİOĞLU

Toplantıda liposuction tekniğinin ultrasonik teknolojilerle harmanlandığı ‘Vaser Lipo’ uygulaması ön plana çıktı. Yeni geliştirilen vaserlipo cerrahi operasyonun, bir hasta üzerinde canlı olarak uygulayan Doç. Dr. Tarık Çavuşoğlu, “Estetik olarak çıktığımız yolda geldiğimiz yer bizi daha sağlıklı ve uzun ömre götürmekte” dedi. Çavuşoğlu şunları söyledi:

SAĞLIKLI VE FİT

Liposutction sadece estetik kaygılarla değil, hastanın daha kaliteli ve uzun yaşamına katkıda bulunmak için etkili bir yöntem. Estetik olarak çıktığımız yolda geldiğimiz yer bizi daha sağlıklı ve uzun bir ömüre götürmekte. Doğru bir diyetisyen takibi olursa hastalarda hızlı ve sağlıklı bir kilo verme sağlamaya da yardım oluyor. İnsülin direncinde düzelme şeker seviyelerinde düşme ve en önemlisi bel ve kalça oranında da çok ciddi düşme gözlemliyoruz.

SPOR VE DİETLE DESTEKLENMELİ

Spor ve diyetle atılamayan, bel karın ve simit bölgesindeki yağlar sebebiyle spor yapamayan hastalar var. Bu tür hastalarda hem bölgesel yağlardan kurtulup hem de kozmetik görünümde bir ilerleme kaydederken, spor yapabilme kapasitesini de sağlamaktayız. Liposuction kilo vermek isteyen hastalara ivme kazandırıyoruz. Verilen kilolar insanlara motivasyon sağlıyor. Başlangıcı liposuctionla yapıp, spor ve sağlıklı beslenmeyle devam ettirmeleri gerekiyor.”

Yasal Bilgilendirme

Ankara haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Ankara ilinden Fazla yağlara ultrasonik liposuction hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 27 Mayıs 2017 tarihinde saat 15 42’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Fazla yağlara ultrasonik liposuction haberi güncellenecektir.


  ANKARA YOL DURUMU
  Ankara1 DERECE
  Yol durumu »
  ANKARA NAMAZ VAKİTLERİ
  12 Eylül 2017, Salı
  • İmsak
   04:37
  • Guneş
   06:19
  • Öğle
   12:56
  • İkindi
   16:29
  • Akşam
   19:11
  • Yatsı
   20:40
  Diğer iller için Namaz Vakitleri »
  Sayfa Başı