GeriSeyahat Fazıl Say ve arkadaşları ile
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi
Fazıl Say ve arkadaşları ile

Fazıl Say ve arkadaşları ile

22. ENKA Kültür Sanat Yaz Etkinlikleri’nin açılışı Fazıl Say ve Arkadaşları’nın vereceği muhteşem konserle tam bir şölene dönüşüyor.

22. ENKA Kültür Sanat Yaz Etkinlikleri’nin açılışı; 25 Haziran 2010, Cuma akşamı saat 21:15’te Fazıl Say ve Arkadaşları’nın vereceği muhteşem konserle gerçekleşecek. Çok özel repertuara sahip konserde; Fazıl Say’a Türkiye’nin en önemli keman sanatçılarından Cihat Aşkın, usta tiyatro sanatçısı Genco Erkal, çellist Çağ Erçağ, ney sanatçısı Burcu Karadağ ve opera sanatçısı Güvenç Dağüstün’ün aralarında bulunduğu birçok değerli sanatçı arkadaşı eşlik edecek. Fazıl Say’ın kendi himayesinde sahneye çıkardığı genç yetenekler ise; Türkiye’nin en önemli müzisyenleriyle konser deneyimini yaşama şansını elde edecekler. Konserde; J. Brahms ve F. Schubert gibi yabancı bestecilerin eserlerinin yanı sıra, Ulvi Cemal Erkin’in “Piyanolu Beşli”si ile Fazıl Say’ın “Nazım Hikmet Oratoryosu”ndan bölümler de seslendirilecek.

 

Fazıl Say ve arkadaşları ile
Fazıl Say ve arkadaşları ile
Fazıl Say ve arkadaşları ile
Fazıl Say ve arkadaşları ile
Fazıl Say ve arkadaşları ile
  

 

23 Temmuz’a dek ENKA Eşref Denizhan Açıkhava Tiyatrosu sahnesinde toplam 3 unutulmaz konsere ve sezona damgasını vuran 6 tiyatro oyununa ev sahipliği yapacak etkinlikler; yıllardır olduğu gibi bu yaz da izleyicilerine kültür ve sanat dolu akşamlar yaşatacak. Yaz etkinlikleri ile birlikte bir değişikliğe imza atarak numaralı koltuk bilet satışına geçen ENKA Kültür Sanat’ın 22. ENKA Kültür Sanat Yaz Etkinlikleri’ne ait biletler Mayıs ayında Biletix’te satışa çıktı.

 

Başlama saati 21:15 olan tüm etkinliklere, isteyen katılımcılar, her etkinlik öncesi saat 20:00’de Taksim-AKM önünden kalkacak ücretsiz servis ile etkinlik merkezine ulaşabiliyorlar. Etkinlik bitiminde ise, ENKA Eşref Denizhan Açıkhava Tiyatrosu’ndan kalkacak servis, konukların Taksim – AKM’ye ulaşımını sağlıyor. Servisten yararlanabilmek için etkinliklerden en az iki gün önce ENKA ile bağlantıya geçerek rezervasyon yaptırılması yeterli.

Yorumları Göster
Yorumları Gizle