« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Favoriler güldü

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Siyah-beyazlı ekip sezona kötü başlamasına rağmen, Play-Off'a birinci takım olarak kalırken, Göztepe istikrarlı bir grafik çizerek hedefe ulaştı. Ispartaspor, 2.Grup'un sürpriz takımı oldu.

EL ELE ÇIKTILAR

Geçen sezon birlikte küme düşerek İzmir'i tarihinde ikinci kez 1.Lig'de temsilcisiz bırakan, 2.Lig 2.Grup'ta Play-Off'un en güçlü adayları olarak gösterilen Altay ve Göztepe mutlu sona el ele ulaştı. Altay, tarihinde ilk kez Play-Off oynama hakkı kazanırken, Göztepe, Yükselme Grubu'nda Ege'yi dördüncü defa temsil edecek. Aydınspor, Eleme Grubu'na lider başlayacak.

ERKEN BİTİRDİLER

Eleme Grubu maratonu öncesi yönetim bunalımları yaşayan, bu olumsuz tablonun da etkisiyle sezona kötü başlayıp, son sıraya kadar inen Altay ilerleyen haftalarda lige ağırlığını koyarken, Göztepe istikrarlı bir grafik çizdi. Play-Off vizesini erken alan iki ekip, son iki maçlarına prestij için çıkarken, Ispartaspor, 2.Grup'un sürpriz takımı oldu.

HAYAL KIRIKLIĞI

Aydın, evinde aldığı başarılı sonuçları, deplasmanda tekrarlayamamanın faturasını öderken; geçen yıl 3.Lig'de şampiyonluğa ulaşan Ispartaspor, 2.Lig'deki ilk sezonunda çizdiği grafikle taraflı tarafsız herkesin takdirini kazandı. Ekonomik krizden etkilenen Karşıyaka, yıldızlarını satan İzmirspor ve kadrosunu gençleştiren Bucaspor hayal kırıklığına uğradı.

DEMİR ATTILAR

Sezona fırtına gibi başlayan, üst üste kötü sonuçlar aldıktan sonra yeniden toparlanan Y.Nazilli inişli-çıkışlı bir grafik çizdi. Eskişehir, Eleme Grubu'nun ikinci yarısında topladığı puanlarla dikkat çekti. Y.Salihlispor taraftarlarını üzerken, 2.Lig'in çiçeği burnunda takımı Y.Turgutluspor, son sıradan kurtulmayı bir türlü başaramadı.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz