« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Faturayı Galli öder

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Yönetici Affan Keçeci, sezon başında Teknik Direktör Toshack'ın istediği tüm futbolcuların alındığını vurgularken, Latif Ayaz, ‘‘Bursa maçındaki hatasını kabul etmiş. Bu, sonucu değiştirmez. Biz suçlu aramıyor, başarı istiyoruz’’ dedi.

Kefil oldu

Beşiktaş yöneticileri Latif Ayaz ve Affan Keçeci, Teknik Direktör Toshack'ı ağır bir dille suçladı. Yöneticiler, ‘‘Sezon başında istediği tüm oyuncuları aldık. Bundan böyle mazeret dinlemeyiz. Yabancı oyunculara da kefil oldu. Başarısızlıkta faturayı Galli hoca öder’’ dediler.

Farkına varmadık

Yönetim Kurulu Üyesi Affan Keçeci, sezon başında Toshack'ın isteği ile transfer edilen yabancı oyuncuları Ohen ve Sellami'nin Bursa karşısında oynayıp oynamadıklarının farkına bile varamadığını belirterek, iki futbolcunun da takıma katkıda bulunamadıklarından yakındı.

Sistem değişmez

Yönetici Latif Ayaz ise, Bursaspor karşısında sistem hatası yapıldığını, Toshack'ın hatayı üstlenmesinin sonucu değiştirmeyeceğine değinerek konuşmasını şöyle sürdürdü: ‘‘Biz suçlu aramıyor başarı istiyoruz. Eğer kötü bir sonuç çıkarsa Toshack hesap verir.’’

KARTAL'IN BURSA FOBİSİ

Beşiktaş, ligde son iki sezondur yenemediği Bursaspor'a yine takıldı. Kara Kartal, 1996-97 sezonunda Bursaspor'la oynadığı ilk maçta 2-2 berabere kalıp, ikinci maçta 2-0 yenilmişti. 1997-98 sezonunda da ilk maç 1-1 sona ermiş, ikinci maçı Bursaspor 2-1 kazanmıştı. Beşiktaş ayrıca Bursa ekibiyle oynadığı 9'uncu maçta da kalesinde gol gördü.

Bunları da Beğenebilirsiniz