ORDU HABERLERİ

Fatsa’da Yetenek Kursları Açılacak

IHA
28.09.2015 - 14:26Son Güncelleme :

FATSA İLÇE GENÇLİK MERKEZİ MÜDÜRÜ BERAT ŞAHİN, “AMACIMIZ FARKLI SOSYAL,KÜLTÜREL VE EKONOMİK ÇEVREDEKİ GENÇLERİ BİR ARAYA TOPLAYARAK GENİŞ BİR AİLE OLABİLMEK.TOPLUMSAL DUYARLILIĞI ARTIRARAK GENÇLERİN SOSYAL BİLİNÇ DUYGUSU İÇERİSİNDE MİLLİ VE MANEVİ DUYGULARINI ARTIRABİLMEYİ AMAÇLIYORUZ" DEDİ.

IHA

Ordu’nun Fatsa ilçesi Gençlik Merkezi Müdürlüğü yeni eğitim öğretim döneminde gençlere vakit geçirirken eğlenecekleri ve yeteneklerini geliştirebilecekleri kurslar açmayı planlıyor.
2015 yılı Haziran ayında yeni hizmet binasında faaliyetlerine hız veren Gençlik Merkezi gençlerin gelip arkadaşlarıyla zaman geçirecekleri, ailelerin çocuklarını devlet gözetiminde güven içerisinde gönderecekleri bir ortam oluşturduklarını devletin tüm imkanlarını gençlere sunmaya hazır olduklarını belirten Fatsa İlçe Gençlik Merkezi Müdürü Beraat Şahin, “Amacımız farklı sosyal,kültürel ve ekonomik çevredeki gençleri bir araya toplayarak geniş bir aile olabilmek.Toplumsal duyarlılığı artırarak gençlerin sosyal bilinç duygusu içerisinde milli ve manevi duygularını artırabilmeyi amaçlıyoruz. Gençlerimize merkezimizde kendi yetenekleri doğrultusunda kurslar açarak eğlenerek becerilerini geliştirebilmek, ayni zamanda kültürel bir alanda da yetişmelerini istiyoruz. Yeni dönemde 7-29 yaş arasındaki gençlerimize yönelik saz,gitar,ney,keman,İngilizce, Almanca, Fransızca, resim,ebru,minyatür, tezhip,alüminyum rölyef kabartma, kıl testere, ahşap oyma, satranç, tiyatro, halk oyunları, bilgisayar, stilistik, moda tasarım, kırk yama, fotoğrafçılık alanlarında kurslar açmayı planlıyor ve bununla ilgili 13 Ekim tarihine kadar ön kayıt alıyoruz. İlçemizin farklı yerleşim yerlerine afişler asarak ve Gençlik Liderlerimiz broşürler dağıtarak gerekli tanıtımların yapılması sağlanıyor. Kurslarımızın yanı sıra gençlerimiz burada bulunan bilgisayar, playstation, langırt, mangala, satranç ve çok yakında alınması planlanan bilardo,masa tenisi gibi oyunlarla vakit geçirebilir arkadaşlarıyla sıcak çaylarını yudumlayarak güvenilir bir devlet kurumunda gönüllerince vakit geçirebilirler. Yine liderlerimiz eşliğinde planlanan birbirinden önemli manevi değeri yüksek sosyal sorumluluk projelerine katılarak hayata farklı bir bakış açısıyla bakma imkanı sunuyor ve tüm gençleri gençlik merkezimizi davet ediyoruz" dedi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Ordu haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Ordu ilinden Fatsa’da Yetenek Kursları Açılacak hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 28 Eylül 2015 tarihinde saat 14 26’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Fatsa’da Yetenek Kursları Açılacak haberi güncellenecektir.

  ORDU NAMAZ VAKİTLERİ
  18 Ekim 2017, Çarşamba
  • İmsak
   04:55
  • Guneş
   06:35
  • Öğle
   12:25
  • İkindi
   15:27
  • Akşam
   17:52
  • Yatsı
   19:21
  Diğer iller için Namaz Vakitleri »
  Sayfa Başı