ORDU HABERLERİ

Fatsa’da Muhtaç Ailelere Kömür Yardımı

IHA
28.10.2015 - 14:53Son Güncelleme :

ORDU'NUN FATSA İLÇESİNDE KÖMÜR YARDIMLARI DEVAM EDİYOR...(AHMET ALTAY/ORDU-İHA)

IHA

Ordu’nun Fatsa ilçesi Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı(SYDV) tarafından muhtaç ailelere kömür yardımı devam ediyor.
Yapılan kömür dağıtımı ile ilgili açıklamalarda bulunan Fatsa SYDV Müdürü Nevzat Aydın, “Mustafa Kemal Paşa Mahallesi’nde bulunan kömür depomuzdan muhtaç ailelere kömür yardımları yapılıyor. 5 bin 500 vatandaşa 8 bin 250 ton kömür dağıtımını sırasıyla gerçekleştiriyoruz. Kömür yardımını maddi durumu iyi olmayan ve muhtaç ailelere veriyoruz. Bununla ilgili çalışmalarımızı kurumumuzdaki arkadaşlar zamanında yaptılar ve bizler de vatandaşlara kömürlerini dağıtıyoruz. Vatandaşlarımızla mesaj sistemi ile ulaşıyor ve hangi gün yardım alacaksa o gün tarihini kendilerini gönderiyoruz. Bu durum hem onlar için hem de bizim için çok iyi oldu. Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı olarak bizlere gelen her talebi değerlendiriyoruz” dedi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Ordu haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Ordu ilinden Fatsa’da Muhtaç Ailelere Kömür Yardımı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 28 Ekim 2015 tarihinde saat 14 53’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Fatsa’da Muhtaç Ailelere Kömür Yardımı haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı