Gündem Haberleri

  Fatmagül'den sürpriz adım

  Hürriyet Haber
  19.02.2011 - 15:03 | Son Güncelleme:

  Başrollerini Engin Akyürek, Beren Saat ve Sumru Yavrucuk'un paylaştığı 'Fatmagül'ün suçu Ne' heyecan dolu bir bölümle ekranlardaydı

  Dizinin dün akşam yayınlanan bölümünde;           

  Hayatı hakkında söz sahibi olmak, kendi ayakları üstünde durmak isteyen Fatmagül çalışmaya karar verdi.   

  Fatmagül’ün korkmadan, güvenli bir hayat yaşamasını isteyen Ebe Nine, Reşat Yaşaran’la konuşmaya gitti. Yapılan anlaşma gereği; Yaşaranlar sonsuza kadar ailesinden ve Fatmagül’den uzak duracaktı. 

  Yaşaranlar’dan istediğini elde edemeyen Mustafa şirket çıkışında Ebe Nine ile karşılaştı. Geçmişini geride bıraktığını söyleyen Mustafa; Fatmagül’ü hayatından kolayca çıkarmayacağının ilk işaretlerini de verdi.

  Fatmagül'den duyduğu keskin sözlerle her defasında utanç gecesini hatırlayan Kerim, her şeyi unutturmak için bir adım daha attı ve evliliklerini biraz olsun gerçeğe dönüştürme umuduyla ona alyans aldı.  

  Ancak Kerim'in bu adımı Fatmagül'ün tepkisini çekti. Kendi ayakları üzerinde durmak isteyen ve o yüzğü asla takmayacağını söyleyen Fatmagül, Kerim'in umutlarını bir kez daha yerle bir etti.

  Nefreti ve sevgisi arasında gelgitler yaşayan Fatmagül, gece boyunca Kerim'in kendisine aldığı yüzüğe baktı ve yaşananları düşündü.

  Bölüm finalinde ise izleyiciyi bir sürpriz beklemekteydi. İşyerinde ilk gününü geçirmek üzere evden çıkan Fatmagül, Kerim'in kendisine aldığı alyansı parmağına taktı...   

  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı