Gündem Haberleri

GÜNDEM

  Fatmagül gelin mi oluyor

  Hürriyet Haber
  20 Ekim 2011 - 14:39Son Güncelleme : 20 Ekim 2011 - 10:20

  Kanal D'nin sevilen dizisi Fatmagül'ün Suçu Ne'de heyecan hız kesmiyor.

  Dizinin perşembe akşamı yayınlanan bölümünde,

  Annesinin mektubu ile büyük bir yıkım yaşayan Kerim, uzun bir aradan sonra babasıyla karşı karşıya gelmiş ve bu buluşmadan sonra daha da içine kapanmıştı.

  Ebe ninenin yaşadığı pişmanlığın anlatıldığı 45. bölüm Fatmagül'ün Kerim'e attığı tokat sahnesi ile son bulmuştu. 

  Dizinin 20 Ekim'de yayınlanacak olan yeni bölümünde;

  Kerim'in annesiyle Fatmagül arasındaki kurduğu benzerlikle başlayan süreç, Fatmagül'le ilişkilerine ağır bir darbe indirmiştir.. Kerim pişman olmak için bile geç kaldığının farkındadır. Fatmagül'ün gözlerinde gördüğü korku, onun en büyük cezasıdır. Fatmagül ise her şeye rağmen, Kerim'i anlamaya çalışır. Aradan geçen bir yılın sonunda, hem evliliğine, hem de Kerim'e karşı hissettikleri artık çok farklıdır.

  Önceleri tek sorunları Fatmagül'ken şimdi her gün yeni bir cephede çarpışmaya başlayan Yaşaranlar korkuyla mahkeme gününü beklerler. Avukat Kadir, Fatmagül için olumlu delilleri sağlam adımlarla toplamaktadır. Öte yandan, Vural'ın öldürülmesiyle ilgili izlerin peşine düşüldükçe, Mustafa'nın etrafındaki çember de giderek daralır.

  Oğlu için bir şey yapmaya çalışan Fahrettin Ilgaz sonunda Kerim'e yardım edebileceği bir yol bulur.. Kerim ise günler sonra ilk kez içini "babası" gibi gördüğü Kadir'e açar. Gecenin sonunda, Kerim Fatmagül'le evliliğiyle ilgili son kararını açıklar. Artık , karar verme sırası Fatmagül'dedir... 

  İŞTE YENİ BÖLÜM FRAGMANI / WEB TV                                                                        

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı