« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Fatih'e talih kusu

Mallorca sözleşme imzalayacağı Türk yıldızı Real Madrid'e önerdi

Genç futbolcu, "Real Madrid forması giymeyi ben de çok istiyorum. Bu transfer olursa büyük hayalim gerçekleşmiş olacak. Kalıcı olmak istediğim İspanya, futbolumla beni konuşacak" dedi...

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
ETOO YERİNE FATİH

Real Mallorca bugün sözleşme imzalayacağı Fatih Akyel'i İspanya'nın dev kulübü Real Madrid'e önerdi. Fatih dün Mallorca'ya giderken, İspanyol kulübü R.Madrid'den kiraladığı Etoo'yu kadrosunda tutmak için Türk yıldızı Real'e teklif etti. G.Saray'a 3-2 yenildikleri Şampiyonlar Ligi maçı sonrası Fatih'i takibe alan R.Madrid de transfere sıcak bakıyor.

EN BÜYÜK HAYALİM

Fatih, Mallorca'nın kendisini R.Madrid'e önermesinden mutluluk duyduğunu belirterek, "Bu transfer olursa en büyük hayalim gerçekleşecek. İspanya'ya turist olarak gitmiyorum. İspanya'da da başarılı olacağım ve Türkiye'yi en iyi şekilde temsil edeceğim. İspanya beni konuşacak" dedi.

AİLEM DE GELECEK

İki gün sonra İspanyol kulübünün kampına katılacak olan Fatih, "Kamptan sonra eşimi ve kızımı da yanıma alacağım. Ben onlarsız olamam. Türkiye'yi ve arkadaşlarımı çok özleyeceğim. En çok buna üzülüyorum. Ama ben bir profesyonelim ve bunlara alışmak zorundayım" diye konuştu.

G.SARAY’A BORÇLUYUM

Galatasaray'dan ayrıldığı için çok üzgün olduğunu belirten yıldız futbolcu sözlerini şöyle tamamladı: "Galatasaray forması altında Fatih oldum. Bu forma ile birçok başarıya imza attım. G.Saray'ı unutmam mümkün değil. Ama Avrupa'da oynamak da en büyük idealimdi. Bunu gerçekleştirdiğim için çok mutluyum."

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler