Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Fatih'e süpriz teklif

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Futbolcuları birer birer Avrupa kulüplerinin transfer listesinde yeralan sarı kırmızılı takımda sıra Fatih Akyel'e geldi. Dün, İspanya'daki otelde Hagi'nin odasında yapılan görüşme sonrasında Barcelonalı yönetici, Fatih'e, <ı>‘‘Hazır ol, seni transfer edebiliriz’’ dedi.

<ı>Gizli görüşme

G.Saray'da sezon ortasında arka arkaya patlayan transfer haberlerine dün bir yenisi daha eklendi. İspanya'nın Malaga kentinde kamp yapan sarı kırmızılıların genç oyuncusu Fatih Akyel'e, İspanyollar'ın ünlü kulübü Barcelona çengel attı. Bir yönetici, dün otelde, Hagi'nin odasında Fatih'le görüştü.

<ı>Hagi aracı oldu

G.Saraylı ve Barcelonalı futbolcular, sarı kırmızılı takımın kamp yaptığı Cervantez Oteli'nde dün birlikte yemek yediler. Yemekten sonra Hagi, Fatih Akyel'i odasına çağırdı. Genç futbolcu, Hagi'nin odasına gittiğinde Rumen futbolcuyu Barcelonalı bir yönetici ile konuşurken gördü.

<ı>Fatih’i izlemişler

Otel odasında yapılan görüşmede Barcelonalı yöneticinin Fatih'i daha önce seyrettiği ve çok beğendiği, Hagi aracılığıyla transfer etmek istediği öğrenildi. Hagi, görüşmede, ‘‘Fatih'e kefil olurum. Çok genç ve yetenekli. Şimdi mi, yoksa sonra mı transfer edersiniz onu bilemem’’ diye konuştu.

<ı>Koşa koşa giderim

Bunun üzerine Barcelonalı yöneticinin Fatih'e, ‘‘Bizden haber bekle. Seni transfer edebiliriz’’ dedi. Görüşmeyi doğrulayan Fatih Akyel, ‘‘Barcelona benim hayalimdeki takım. Dünyanın en iyi ekiplerinden biri. Beni çağırsınlar, şartlar da uygun olursa uçarak giderim’’ dedi.
Bunları da Beğenebilirsiniz