« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Fatih varsa ben yokum

G.Saray için herşeyi yaptığını söyleyen genç futbolcu, ‘‘Sağ kanat zayıf, Fatih'e orada ihtiyacımız var laflarından rahatsız oluyorum. Benden mutlu olmuyorlarsa çeker giderim. Zaten G.Saray sayesinde gereken ismi yaptım’’ dedi.

İlhan SÖYLER
SON GÜNCELLEME
İKİ İSİM

Galatasaray'ın transfer gündeminde iki isim var. Biri G.Antepli Batista, diğeri Real Mallorcalı Fatih Akyel. Ancak Cimbom'da bazı futbolcular bu iki isimden rahatsız. Gün geçmiyorki iki futbol için, ‘‘Bugün G.Saray'lı olacak’’ ifadeleri oyuncuların maçlara konsantre olmalarını zorlaştırıyor.

DUYDUKLARIM

Özellikle Fatih Akyel'in ismi gündeme gelince, rahatsızlık duyan ilk isim, Roma maçında fileleri havalandıran Perez oluyor. Genç futbolcu, ‘‘Sağdan soldan duyduğum sözler beni rahatsız ediyor. Sağ kanat zayıf, Fatih'e orada ihtiyacımız var gibi laflardan çok rahatsız oluyorum’’ dedi.

FAYDALIYIM

Perez şöyle konuştu: ‘‘G.Saray'a gereken faydayı sağlamak için herşeyi yapıyorum. Bugüne kadar da öyle olduğu görüşündeyim. Şayet benden mutlu olmuyorlarsa, giderim. Her gün Fatih ismi gündeme geliyor. Ancak G.Saray sayesinde bende gereken ismi yaptım. Sezon sonunda çeker giderim.’’

KADRO DIŞI

Bu arada Mallorca takımı Fatih Akyel'i kadro dışı bıraktı. Milli Takım sonrasında İspanya'ya giden yıldız futbolcu, teknik direktör tarafından idmanlara alınmıyor. Üç gün geç gittiği için kadro dışı kalan Fatih Akyel, idmanları tek başına sürdürüyor.

Yönetim bölündü

G.Saray'ın bugün masaya oturacağı G.Antep'in Brezilyalı futbolcusu Batista yönetimi ikiye böldü. Bir grup yönetici mali durum açısından bu transferin sakıncalı olacağını belirtirken, diğer bir grup orta sahada Batista gibi bir oyuncuya ihtiyaç olduğunu savundu. Yöneticiler bu futbolcunun senelik 500 bin dolardan fazla fiyat istemesi halinde transferin zora gireceğini belirtti.

Bunları da Beğenebilirsiniz