« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Fatih Terim'in yeni adresi milli takım

Galatasaray Yönetim Kurulu'nun aldığı karar ile sarı-kırmızılı camia ile yolları ayrılan tecrübeli teknik direktör Fatih Terim'in yeni adresinin milli takım olması bekleniyor... Hatta konuyla ilgili TFF Başkanı Yıldırım Demirören, Galatasaray'ın Terim ile ilgili resmi açıklamayı yapmasının ardından harekete geçeceklerini söyledi.

hurriyet.com.tr / DHA
SON GÜNCELLEME

2011-2012 sezonunun başında Galatasaray'ın başına geçen ve sarı-kırmızılı takımı 2 sezon üst üste şampiyon yaparak Şampiyonlar Ligi'nde çeyrek final oynatan Fatih Terim'in yolu, 2013-2014 sezonunda 6. haftaya girilirken Galatasaray'dan ayrıldı.

Fatih Terim'in Galatasaray'daki teknik direktörlük görevinden alınması hakkında ne düşünüyorsunuz?
MESAJINIZI YAZIN YAYINLAYALIM

Birkaç hafta önce A Milli Takım ile 4 maçlığına anlaşan ve bu akşam da Galatasaray ile yolları ayrılan Terim'in artık tek adresi Milli Takım...

Sarı-kırmızılı camia ile yolların ayrılması nedeniyle Fatih Terim'in, Türkiye Futbol Federasyonu'nun yapacağı uzun soluklu teklifi kabul edeceği iddia edildi.

FATİH TERİM: HAKKINIZI HELAL EDİNTERİM KARARI SOSYAL MEDYAYI SALLADI

DEMİRÖREN: 'AÇIKLAMA OLMADAN ADIM ATMAYACAĞIZ' DEDİ VE...

Futbol Federasyonu Başkanı Yıldırım Demirören, "Galatasaray'ın resmi açıklamasını beklemeden TFF olarak hiçbir şekilde adım atmayacağız" şeklinde bir açıklama yapmıştı. Demirören'in DHA'ya yaptığı bu açıklamanın ardından Galatasaray'dan Terim'in sözleşmesinin feshedildiği açıklaması geldi. Şimdi gözler Terim ile TFF arasındaki sürece çevrildi...

Fatih Terimin yeni adresi milli takım

FATİH TERİM İLE GALATASARAY'IN YOLLARI AYRILDI


26 YILLIK İMPARATOR


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler