Futbol Fatih Terim Real Madrid hezimeti için özür diledi
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  148
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Fatih Terim Real Madrid hezimeti için özür diledi

Fatih Terim, Real madrid karşısında alınan ağır mağlubiyet sonrasında yaptığı açıklamada taraftarlardan özür diledi. Mesuliyeti kendi üstüne alan tecrübeli hoca futbolcularına da göndermede bulundu: "Ama oyuncular da bazen şahsiyet mücadelesi yapmalıdırlar."

Fatih Terim Real Madrid hezimeti için özür diledi

ARENA'DA KABUS GECESİ: 1-6

Maç sonu açıklamalarında özür dileyen ve "bütün kabahat benim" diyen Fatih Terim, ilk 30 dakikada iyi bir oyun sergilediklerini ancak şanssız goller yediklerini söyledi.

İşte Fatih terim'in açıklamaları;

"Söyleyeceğimiz bir şey var. Ağır şekilde kaybettik. 32. dakikaya kadar rakibin pozisyonu yok ve bizim üç, dört tane pozisyonumuz var. Bu tip maçlarda 32 dakikayı daha nasıl oynayabilirsiniz ki Real Madrid'e karşı?

GALATASARAY - R. MADRİD MAÇININ FOTOROMANI

Devreye giriyoruz, dönüyoruz yine 3 metreden gol kaçırıyoruz. Bunun üstüne onarılmaz bir hatayla gol yiyoruz ve oyuncularımız da düşüyor. Böyle bir takımın karşısında kendi hatalarınızla bu duruma düşürseniz ne fizik olarak ne kafa olarak kaldıramazsınız.

Az da oldu daha fazla da olabilirdi. Yazık... Hakikaten bize yazık. Her şeyi tamam olan bir takıma karşı zaten az hata yapmanız lazım. Ne kadar yapılmaması gereken şey varsa yaparsanız bunun cezasını keserler.

6-1 yenilmiş antrenör olarak söylüyorum, ilk 30 dakika Real Madrid'e karşı böyle oynanır. Bu seviyede pardonunuz yok. 30 dakikada rakibiniz abondone etmişsiniz.

Sonuç olarak özür diliyorum, bütün kabahat benim. Ben özür diliyorum. Oyuncularımız bize lazım. Ama oyuncular da bazen şahsiyet mücadelesi yapmalıdırlar.

Bu kadar güzel koreografi, bu kadar güzel ambiyans... Bunların hepsini biraraya getirince... Özür diliyorum. Bazen elinizden gelen bir şey olmuyor.

Bana göre yediğimiz ilk gol kırılma anıdır maçın. O ana kadar pozisyon vermeyen Galatasaray... Böyle bir gol yerseniz bu duruma düşersiniz."


Yorumları Göster
Yorumları Gizle