« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Fatih Terim:Milan'ımı yenmek zor olacak

İtalya'nın dünyaca ünlü kulübü Milan'ın teknik direktörlüğüne getirilen Fatih Terim, La Gazzetta dello Sport gazetesi ile yaptığı söyleşide gelecek sezon için oldukça iddialı konuştu. Terim, "Milan'ımı yenmek zor olacak. Futbolcularım çok güçlü ve benim onlara tam güvenim var" dedi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

"FUTBOLCULARIMA GÜVENİYORUM"
Türk teknik adam, rekabetin her zaman iyi sonuçlar verdiğini ve futbolcularının da bu bilinçle daha fazla çalışacaklarına inandığını kaydetti. Terim, "Çok fazla hedefimiz var ve çok çalışmak zorundayız. Çok büyük bir sezon olacak. Futbolcularıma güveniyorum ve bu Milan'ın büyük bir takım olacağına ikna oldum. Biz hiç olmazsa bunun için çalışacağız" diye konuştu."INZAGHI KALİTELİ BİR OYUNCU"
Juventus'tan transfer edilen İnzaghi ile konuştuğunu söyleyen Terim, İnzaghi'nin çok kaliteli bir hucüm oyuncusu olduğunu ifade ederek kendisi ile yıldız oyuncu arasında problem olmayacağını dile getirdi."BİZİ YENMEK ZOR OLACAK"
Bu yıl Çizme'de şampiyonluğa ulaşan Roma'nın Teknik Direktörü Fabio Capello'nun "Roma'yı yenmek çok zor olacak" sözünü, "Ben de Capello gibi düşünüyorum. Bizi yenmenin çok zor olacağını sanıyorum" diyen Terim, büyük bir Milan meydana getirmek için elinde tüm imkanların bulunduğunu ifade etti.
 
"DESTEK ÖNEMLİ"
Başarılı teknik adam son olarak, 19 Temmuz'da Milano'da futbolcu ve teknik kadronun toplanacağı Hotel Gallia önünde taraftarın bir organizasyon hazırladığından basın aracılığıyla haberi olduğunu kaydederek, "Milan'ın etrafında şu anda çok fazla heyecan olduğunu biliyorum. Taraftarı selamlamak güzel olacak. Onların desteğine ihtiyacımız var. Halkın güvenini hissetmek önemli" diye konuştu.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz