« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Fatih Terim’le imzalayacağız

Milli Takımlar Teknik Direktörü ile sözlü olarak anlaştıklarını hatırlatan Mahmut Özgener, "Çok kısa zamanda işi resmiyete dökeceğiz" dedi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
FUTBOL Federasyonu Başkanı Mahmut Özgener, Milli Takımlar Teknik Direktörü Fatih Terim ile sözlü olarak anlaştıklarını, çok kısa zamanda sözleşme imzalayacaklarını açıkladı. TFF’nin, Coca Cola ile yaptığı sponsorluk sözleşmesinin ardından, Terim’e G.Saray’ın teklif yaptığı şeklindeki haberleri hatırlatan bir gazetecinin, "Terim ile ne zaman sözleşme imzalayacaksınız?" sorusuna Özgener, "Çok kısa zamanda" yanıtını verdi.

Mahmut Özgener, "Hoca teklifler alıyor, bir sorun olur mu?" sorusu üzerine "Olmayacağını söyledik daha önce de. Bizim Fatih Terim’le anlaşmamız resmiyete kalmış. Sözlü olarak anlaştık, bir şey olmaz" dedi.

CEBIT Fuarı’nda A Milli Takım’ın peş peşe oynayacağı Bosna Hersek ve Estonya maçlarına dikkat çeken Özgener, "İkisini de kayıpsız geçmeliyiz. 5 ay sonraki İspanya maçlarına kadar puan kaybetmemeliyiz" yorumunu yaptı.

Öte yandan Silivri Klassis Golf&Country Club’da yapılan Hasan Doğan Akademi Ligleri Çalıştırıcı Sertifikasyon Programı 2. döneminde bir konuşma yapan Özgener, "İlk hedefimiz, lisanslı futbolcu sayımızı 1 milyonun üzerine çıkarmak" dedi.

Bunları da Beğenebilirsiniz