« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Fatih Terim: Hakkınızı helal edin

Galatasaraylı taraftarlar, görevine son verilen teknik direktör Fatih Terim'in Tarabya'daki evinin önünde toplanarak, deneyimli teknik direktöre destek verdi. Yönetimi istifaya davet eden sarı kırmızılı taraftarlara deneyimli teknik adam, ''Hakkınızı helal edin'' dedi. Terim'in üzgün olduğu ve gözlerinin dolduğu görüldü. Bu sırada taraftarlar da ''İmparator ağlama'' diye bağırdılar.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Galatasaray Kulübü Yönetim Kurulu'nun Terim'in sözleşmesinin feshedildiğini açıklamasının ardından Florya Metin Oktay Tesisleri önünde toplanarak kararı protesto eden ve yönetimi istifaya çağıran taraftarlar, daha sonra konvoy halinde deneyimli teknik adamın Tarabya'daki evine geçti.

TARAFTARLAR TERİM'İN EVİNİN ÖNÜNDE TOPLANDI / Foto Galeri

Fatih Terim'in Galatasaray'daki teknik direktörlük görevinden alınması hakkında ne düşünüyorsunuz?
MESAJINIZI YAZIN YAYINLAYALIM

Yaklaşık 300 sarı-kırmızılı taraftar, evinin önünde bir araya geldikleri Terim'e tezahüratlarla sevgi gösterilerinde bulundu. "İmparator Fatih Terim" şeklinde tezahüratlar yapan taraftarlar, kulüp başkanı Ünal Aysal'ı da istifaya çağırdı.

Fatih Terim, yoğun ilgi karşısında evinden çıkarak taraftarların yanına geldi. Taraftarları selamlayan tecrübeli teknik direktörün oldukça üzgün olduğu görüldü. Terim, taraftarlara, "Hakkınızı helal edin" dedikten sonra tekrar evine döndü.

Taraftarların ayrılmasının ardından Terim, polis eskortu eşliğinde evinden çıkış yaptı. Ancak taraftarlar, anayolda Terim'in içinde bulunduğu aracın önünü keserek, "Hocayı satanı biz de satarız" ve "Ünal Aysal istifa" şeklinde sloganlar attı.

Fatih Terim'in aracı, taraftarların yoğun ilgisi nedeniyle güçlükle ilerleyerek bölgeden uzaklaştı.

FATİH TERİM GÖZYAŞLARINA BOĞULDU!

Beyaz TV'de yayınlanan Beyaz Futbol programında, Ertem Şener Fatih Terim'le ilgili çok ilginç bir detayı seyircilerine aktardı.

Ertem Şener, "Galatasaray taraftarı Terim'in evine gitmiş, Fatih Terim ilk defa gözyaşı dökmüş. Fatih Terim ağlamış." ifadelerini kullandı.

26 YILLIK İMPARATOR


Bunları da Beğenebilirsiniz