« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Fatih Terim: Bunlar da geçer

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, sıkıntılı günleri atlatmanın boyunlarının borcu olduğunu söyledi ancak Avrupa kapısını da açık bırakarak, <ı>‘‘Neden olmasın, gidebilirim’’ ifadesini kullandı.

<ı>Fırtınadaki gemi

Kanarya Adaları 20 yıldır böyle fırtına, G.Saray ise uzun zamandır böylesine fırtınalı günler yaşamadı. Bu fırtınanın atlatılmasında en önemli görev tabii ki, geminin kaptanı Fatih Terim'e düşüyor. ‘‘Sıkıntılı günleri atlatmak boynumuzun borcudur’’ diyen Terim şöyle devam etti:

<ı>Darbeler üst üste

‘‘Darbeler üst üste geldi. Önce Hakan Şükür... Hakan'ın henüz gidip gitmeyeceğini bilmiyoruz. Artık onu gözden çıkardık. Son günlerde Filipescu'nun davranışları beni sinir ediyor. Takım için yararlı bir oyuncu. Ama kaprisleri bizi yıldırdı. Bunun da bir çaresini bulmak gerekir.

<ı>Sorunsuz atmosfer

Ben ağrısız ve sorunsuz bir çalışma ortamı istiyorum. Beş günlük bir çalışma sonrasında hazır olan Rosenborg'a kafa tuttuk. Ümit ilk defa forvet oynadı. Birinci ve ikinci direklerde kafalık ortalarla iyi buluştu. Direk gole gitme yeteneği var. Kaleci Mehmet uzun zamandır oynamadığı için hatalı goller yedi.’’

<ı>Gitmek yanlış olur

Terim, Avrupa'da bir takımı çalıştırıp çalıştırmayacağı yönündeki soruya ise şu yanıtı verdi: ‘‘Şu anda Galatasaray'dayım. Gitmek de zor kalmak da. Böyle sorunlar varken çekip gitmek yanlış olur, ancak Avrupa'nın kapıları her zaman bana açık. Neden olmasın, gidebilirim.’

Cimbom’a güzel ilgi

G.saray'ı, Kanarya Adaları'ndaki çalışmalarında güzel kızlar yalnız bırakmıyor. Çoğunluğu turist olan kızlar, futbolculara büyük ilgi gösteriyor. Bu arada G.Saray'ın Barcelona'ya pazartesi günü geçeceği açıklandı. Rosenborg maçında sağ ayak bağlarından sakatlanan Hakan Ünsal düz koşu yaptı. Aldığı tekme nedeniyle ön dişleri zedelenen Suat'a da tedavi uygulandı.

G.Saray fırtınaya yakalandı

AFRİKA'dan gelen ve Kanarya Adaları'na etkisi altına alan fırtınalı hava G.Saray'ı da olumsuz yönde etkiledi. Hagi ile Ergün antrenmana giderken kum fırtınasını yakalandılar ve otele geri dönmek zorunda kaldılar. Ergün, ‘‘Zaten hafif sıklet bir adamım. Az kalsın okyanusa uçuyordum’’ diyerek espri yaptı.CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler