« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Fatih Tekke sürprizi

25 milyon Fenerbahçeli, yönetimin, bu büyük günde süper golcü trasferini duyurmasını bekliyor.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Fotomaç gazetesinde yer alan haberde, Fenerbahçe'nin, yıllardır peşinde olduğu Fatih Tekke'nin işini sonunda bitirdiği ileri sürüldü. Her fırsatta Rusya'da çok mutsuz olduğunu açıklayan milli oyuncuyla görüşen sarı-lacivertliler, 'Gelirim' yanıtını alınca dün Rusya'ya çıkarma yaptı, Zenit ile masaya oturdu. Hedef transferi bugün ilan etmek

SONUNDA BİTİRİLİYOR

Fenerbahçe yönetiminin, günlerdir büyük bir gizlilik içinde sürdürdüğü golcü transferindeki gelişmeleri bugün kamuoyuna duyurması bekleniyor. Çünkü bugün 19 Temmuz (19.07). Yani kulübün kuruluş tarihi 1907'yi çağrıştıran gün. 19.07, Dünya Fenerbahçeliler Günü olarak bugün ilk kez kutlanacak. Yönetimin, bu büyük günde süper bir golcü transferini duyurarak, 25 milyon taraftarını coşturması bekleniyor. Fenerbahçe yönetiminin bugün yıllardır almak istediği Fatih Tekke'yi açıklayabileceği belirtiliyor.

RUSYA'DA MUTLU DEĞİL

Sarı-lacivertliler, yabancı kontenjanındaki sınırlamanın kaldırılmaması üzerine rotasını yeniden Fatih'e çevirdi. Önce her fırsatta Rusya'da mutsuz olduğunu açıklayan milli oyuncu ile görüşen yöneticiler, "Gelirim" yanıtını alınca Zenit'le temasa geçti. Fenerbahçeli iki yönetici dün Rusya'da Fatih'in kulübü Zenit ile masaya oturdu. Ruslar "Fatih'i göndermeyiz" dese de Fenerbahçe'nin müthiş teklifi karşısında yumuşadılar. Kulübe yakın kaynaklar büyük yol kat edilen bu transferin her an bitebileceğini açıkladılar.


Bunları da Beğenebilirsiniz